Hallo allemaal! Hier even een vraagje.. Ben 20-8 met de pil gestopt. Onttrekkingsbloeding gehad en mijn 1ste echte ongi op dag 31. Duur; 2 dagen. Mijn 2de ongi op dag 30 en nu lijkt het dat het weer 2 dagen duurt. Normaal vloei je toch 4 a 5 dagen. Als het normaal is ben ik natuurlijk blij met 2 dagen vloeien..Toen ik de pil slikte was ik wel altijd 4 dagen ongi. Kan dat dus.. maar 2 dagen vloeien? ps; ben erg blij dat ik zo regelmatig ongi ben!
Heeej jellie... dat kan.. dat je maar 2 dagen menstruatie hebt... wrs heeft het bij jou niet zo lang nodig om 'schoon' te worden van binnen.. En idd lekker dat je zo'n regelmaat erin hebt zitten!
bij mij was het net andersom met pil twee dagen en zonder pil 4/5 dagen .... dus je kan er geen touw aan vast knopen. Je lichaam is soms raar.... Succes! liefs Swiggy
Nou Idd.. Ik met de pil 3 dagen en nu zonder pil eerst 3 dagen, dan één dag niets en toen weer 2 dagen erbij... hahaha raar hé allemaal! hoe heb bij iedereen zo verschillend is!
He Jelie, Met de pil was ik altijd maar 2 dagen ongi en kon het met een inlegkruisje af. Nu wel 5 dagen (deze maand een echte bloeding) Ik denk dat ik nu in mijn normale cyclus zit na 15 jaar pilgebruik. Ben 13-8 gestopt met de pil
Verloor je tijdens die korte menstruatie ook slijm? Als dat zo is, is dat meestal echt gewoon je ongi. Verloor je geen of heel weinig slijm dan kan je alsnog voor de zekerheid eens testen. Ik heb namelijk ook 3 dagen fors gevloeid maar was toch zwanger! Ik verloor alleen maar zeeeer weinig slijm (eigenlijk vrijwel niets).
Bij zat er ook slijm bij. Voelde ook echt als ongi. 2 dg ervoor krampen en zelfs beetje hoofdpijn. Vind het niet erg hoor maar 2 daagjes! Fijn om te horen dat het wel normaal is! Dank jullie wel voor de antwoorden!