zijn er mensen hier die er geweest zijn? Wij gaan in juni 2 weken naar spanje met onze kinderen van dan 2 en 4, Is dit park ook leuk voor die kleintjes? Wil er alleen heen als het voor de kindjes leuk is. Anders hoeft het niet. Kom geen wijs uit hun site vandaar mijn vraag hier.
Is een leuk park vooral voor oudere kinderen vind ik vooral vanaf 130/140 cm voor alle spannende attracties die er zijn. Er is wel een sesamstraatland waar ze ook in veel attracties mogen, leuk zal het zeker zijn. Kinderen betalen geen entree tot 4 jaar.
Ik zou er met die kleintjes niet naar toe gaan. Is echt een park voor de grotere kinderen. Veel achtbanen en spannende attracties en shows.
Dank je wel voor je reactie. Fijn om zon vragen te kunnen stellen hier. Zo weet je het ook van te voren. Ga ik me eens verdiepen om een dagje ergens anders in de buurt heen te gaan.