Babykleding

Discussie in 'Gratis en aanbiedingen' gestart door MamaVanAnne, 14 nov 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamaVanAnne

    MamaVanAnne Fanatiek lid

    21 jul 2013
    1.164
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ik heb nog meisjeskleding over en nou heb ik een tijdje terug hier op het forum gelezen dat je deze ergens gratis kan inleveren.
    En dat mensen die dan een minimum inkomen hebben en bijvoorbeeld ook aangemeld zijn bij de voedselbank daar een starterspakket kunnen halen. Die inleverpunten zaten door heel Nederland.
    Maar ik kan nu die site niet meer terug vinden die ik toen had, weet iemand toevallig wat ik bedoel?
    Zou graag nog iemand blij maken met de kleertjes.
     
  2. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.299
    10.268
    113
    #2 owly, 14 nov 2013
    Laatst bewerkt: 14 nov 2013
    Heb ook voor je gezocht en tot nu toe vond ik alleen dat ze een overschot hadden aan kleding en speelgoed. Wat je ook zou kunnen doen en dat is een net zo mooi doel is het schenken aan tienermoeders.

    In overijssel zit er in ieder geval een maar zal vast in andere plaatsen ook zo iets zitten.Hier kunnen mensen naar toe met een klein budget maar veel worden door verwezen door instanties. Weet niet of ze het nog steeds ophalen.Home

    Heel lief dat je dat wil doen,succes!
     

Deel Deze Pagina