ik ben opzoek naar een lichtgewicht buggy die later ook op de fiets mee kan! Maar ik heb geen idee.. ik vind de quinny zapp er mooi, maar ook wel prijzig! Welke buggy gebruiken jullie? En hoebevalt die?
Ik heb de Koelstra Simba gekocht. Juist omdat hij lichtgewicht is en op de fiets mee kan. Wat voor mij ook erg belangrijk was bij de aanschaf is dat hij stabieler is dan de zapp. Deze wil nl nogal eens omvallen met bijv een tas aan de handsvaten en door de bouw van de simba zal dit moeilijk gaan. Wat voor mij ook erg belangrijk is, is dat er verschillende standen opzitten waardoor mijn ventje ook kan slapen ( dit is bij de zap ook niet). Hier dus een erg tevreden Simba gebruikster. Groetjes Kim
Wij hebben de MacLaren Quest. Hij bevalt prima, en is lekker licht. Toch vind ik een wandelwagen veeeel fijner lopen dan een buggy, maar soms heb je gewoon een buggy nodig.
Ik heb sinds kort de Maxi Cosi Mila, rijd erg fijn! Vond de Zapp ook erg fijn rijden maar die kan niet in ligstand.
Misschien een domme vraag, maar waarom heb je een buggy nodig? Dan kan ik gaan sparen voor zo'n ding, als ik hem nodig heb
een buggy is wat makkelijker mee te nemen bv op de fiets. Ik vind zo'n ding echt een must. Wij hebben ook de maclaren quest
Bedankt voor je reactie. Ik fiets nu bijna nooit, misschien dat dat wel gaat veranderen als meisje mee kan op de fiets.. Maar misschien ook niet, ik woon vlakbij het centrum dus daar hoef ik niet op de fiets naartoe
Waarom wij een buggy hebben gekocht? Wij hebben een kleine auto en een buggy neemt veel minder plaats in als een wandelwagen. Daarnaast vind ik het wel handig als ik met de trein ga: de buggy kan ik gewoon optillen en de wandelwagen niet. Toch wel handig, hoor!
Ik lees ook even mee. We hebben er nog geen en lijkt me wel prettig om de buggy te gebruiken als we weg gaan zodat dat bakbeest van een wagen niet mee hoeft. Is een buggy met verschillende standen handiger?
heb hier er eentje van de prental van een aanbieding die ze toen hadden deze kan ook mee op de fiets maar let dan wel op dat je een deluxe buggy drager neemt die is namelijk tot 7 kilo je hebt bij de prental voor een paar tientjes meer ook een lichtgewicht versie hangt een beetje van je budget af. ik ben er iig wel heel blij mee vooral in de auto (waar hij standaard in ligt)is het erg prettig.
zijn er trouwens dames/ heren die ervaring hebben met een buggy drager tot 7 kilo als je ook nog fietstassen en een achterzitje hebt. mijn bagagedrager is al verlengd maar vraag me af of het gaat passen om er ook nog een buggy mee op te doen.
De buggymee is verlengt en komt dus voorbij je normale bagagedrager. Ik heb ook fietstassen en heb geen last van de buggy. Groetjes Kim
Wij hebben de allersimpelste buggy om mee te nemen op de fiets. Van merk Kees en was 25,- ergens in de aanbieding. Superhandig en niet duur. KEES Buggy Basic - winkelvoorkinderen.nl | gemakkelijk & snel
ik heb een chicco liteway bloom bevalt ook wel goed wij hebben hem vorig jaar ook mee op vakantie genomen