Ik zoek eigenlijk een wieg voor een klein prijsje. Co-sleeper mag ook. Ik vind het ledikant erg groot, en de kinderwagenbak mag niet begreep ik van de kraamzorg. Ik heb niet veel eisen voor de wieg! Heb je misschien iets voor mij? laat het graag weten! Liefst in Zuid Holland (Den Haag, Gouda en alles ertussen)
Ik heb geen wieg voor je, maar hier altijd in de kinderwagenbak overdag! Ook wel s nachts als we weg waren, waarom mag dat niet? Vlakbij je leggen kan toch best?
Ik heb hier een mooie witte wieg met een wit zijden hemeltje, op wieltjes. Moet je even weer in elkaar zetten, is gedemonteerd. Zitten een paar krasjes op, ziet er, zeker voor de prijs, nog goed uit. Mag weg voor 25 euro, incl. nieuw matrasje. Ophalen liefst voor 10 november in Leiden, we gaan namelijk verhuizen. Voor foto's, pb me even je mailadres
Ik heb ook nog een mooie wieg voor je. T onderstel is in houtkleur en de bekleding en hemeltje is in t ecru. Zeer goede staat met extra matras en heb ook wieglakentjes/dekentjes en hoesjes erbij in neutrale kleuren. Als je interesse hebt pb me dan effe dan stuur ik je een foto ervan. Oja de prijs is 80 euro incl dekentje/ extra matras/ lakentjes. T wiegje heeft ook nog wieltjes aan de onderkant.
De kinderwagenbak mag je ook gewoon gebruiken hoor. Kan je helaas niet aan een wiegje helpen. Heb wel een mooi ledikantje, maar je schreef al dat je geen ledikantje wil.