Heyy, ik ben een beetje moedeloos en op zoek naar ervaringen met een erg late ovulatie. Mijn cyclussen waren 47 dagen, 45 dagen en 37 dagen. Ik had gehoopt dat het deze keer weer wat korter ging zijn. Inmiddels dag 24 en nog steeds negatieve ovulatietesten. Vorige keren heb ik geen ovulatietesten gebruikt, maar had ik telkens één dag erge menstruatiekrampen. Waarvan ik toen uitging dat het een ovulatie was. ik weet dat het vroeg is, maar ik begin de moed voor deze maand al wat op te geven. Hebben er anderen ervaring met cyclussen die gemiddeld tussen 37-47 dagen zitten? ik neem sinds de eerste maand dat ik gestopt ben met de pil al inofolic.
Ben je misschien nog maar kort geleden gestopt met de pil? Je kan tot een jaar na het stoppen nog bezig zijn met 'ontpillen'. Bij mij werden mijn cycli aanzienlijk korter en regelmatiger na ongeveer een half jaar. De standaardregel is dat je +/- 14 dagen voor je menstruatie ovuleert, maar dat kan ook korter zijn. Mijn luteale fase is meestal 11 dagen. Wat dat betreft zou ik dus even doorgaan met testen.
Hoi Daydreamer! Ik herken mezelf heel erg in wat je zegt. Mijn cyclussen wisselen sinds het stoppen met de pil ook enorm. Inmiddels zit ik in ronde 8 na het stoppen met de pil en varieert het een beetje tussen de 32 en 41/42 dagen. Mijn ovulatie is ook pas heel erg laat.. De afgelopen maand op dag 27 en werd ik dag 34 ongesteld. Nu heb ik mijn ovulatie gehad op dag 28/29 en zit ik 2/3 dpo. Nog maar afwachten hoe lang Mijn luteale fase deze ronde duurt. Ik heb alleen wel sterk het gevoel dat het wel eens raak kan zijn deze ronde, maar ik weet inmiddels ook dat je lichaam je aardig voor de gek kan houden. Liefs
Oh amai, dat is ook een late ovulatie. En zo variërend. Hopelijk valt je luteale fase wat later deze maand, ik duim! Heb je al wat onderzoeken laten doen?
Jup haha, hopelijk blijft deze maand de menstruatie uit of is hij op z'n vroegst pas over een week of 1,5.. Heel lief, dankjewel!! Ik heb nog geen onderzoeken laten doen oid. Ik wil deze en volgende ronde nog even afwachten. Mocht het daarna nog niet raak zijn wil ik de huisarts gaan bellen voor een afspraak.