hoi hoi even een vraagje, kan je gekolfde melk ook koud aan je kindje geven. Zodat als je bijv. gaat wandelen dat kan geven? Edit moderator: topic verplaatst naar borstvoeding
Geen idee, lijkt mij dat het best kan maar dat je kindje het wellicht niet wil als het niet op lichaamstemperatuur is. Misschien je vraag even door een moderator laten verplaatsten naar het gedeeltje borstvoeding, daar weten ze het vast wel
Ja hoor, dat kan. De vraag is alleen of je kindje dat wil, maar dat kun je proberen. En als je gaat wandelen, dan ben jij er toch bij neem ik aan? Waarom zou je dan een flesje geven?
Justin vind het koud heerlijk! Meestal geef ik hem direct het afgekolfde flesje,maar soms ook wel eens uit de koelkast en dan drinkt hij het ook heerlijk op. Hij wil het helemaal zelf doen nu met zo'n difrax flesje met een opening.
Dat kan wel hoor! Laatst heb ik ook afgekolfd voordat ik weg ging. Heb toen tijdens het winkelen het flesje gegeven, ideaal! Lukt het kolven niet, dan voed ik gewoon live. Laatst heb ik nog in een pashokje gezeten
Dank je, Nathalie. Gelukkig heb ik dus het goede flesje gekocht, alleen de kleine versie ervan. Mevrouw weigert meestal overdag te drinken en alle bekers al geprobeerd.... Toen we vandaag thuiskwamen het flesje 'gevuld' met water en ze dronk het helemaal op. Morgen krijgt ze er melk in als ze naar mijn moeder gaat, kijken of het werkt!