Morgen moet ik om half 11 in het ziekenhuis voor een buikwandcorrectie. Een operatie die ik zelf graag wil zeker nu er een lap vel hangt sinds ik zo veel ben afgevallen.Maar het is mijn 15e operatie en elke operatie vind ik weer steeds enger.En dan komt eind januari(de 31e) nog een operatie(nr16) want dan krijg ik een borstcorrectie.Maar daar zie ik minder tegen op.Op 1 of andere manier vind ik de operatie van morgen echt eng en naar mijn gevoel word het de zwaarste die ik heb gehad.Morgen half 11 melden bij Chirurgie en dan zal ik wel 2 uur later naar de OK moeten en dan 1-2 nachtjes blijven.Vind het dus heel eng maar heb er ergens ook zin in. Heel dubbel !!
veel sterkte voor morgen!! als alles achter de rug is ben je er superblij mee krijg je ook alles vergoed. want dat schijnt een moeilijkheid te zijn...
Ik krijg de borstcorrectie vergoed omdat het een borstverkleining is(heb een G cup)maar de buikwandcorrectie heb ik zelf betaald.Die word tegenwoordig pas vergoed als je vel half tussen je heup en knie hangt en dat heb ik niet.Dus het was sparen en sparen en sparen en een lieve mama hebben.
belachelijk eigenlijk dat je dat zelf moet betalen... je hebt er heel veel hinder van, en over het psychische gedeelte nog maar te zwijgen. Maar super dat je het nu kunt laten doen! heel veel succes!!
Heel veel sterkte! Is wel spannend ja, maar dat is iedere operatie. Ga je onder volledige narcose? Ik heb ooit tegenover een vrouw gelegen die het had laten doen en zij moest een week plat! Had te maken met onderhuidse spierlagen die gehecht waren. Best een pittige ingreep, maar je zal er geen spijt van krijgen!
Wat spannend! Heel veel succes. Je hebt het verdient na al dat afvallen, ik hoop dat je een mooi resultaat krijgt. Knuffel.
Heel veel sterkte morgen Nessy. Fijn om te horen dat je wel een vergoeding krijg voor een borstverkleining met cup G, (heb na de zwangerschap en met nog bv geven nu cup H) dat bied voor mij als ik geen kinderen meer wil toch ook echt perspectief in de toekomst!
Dank jullie wel ! We rijden over 15 minuten richting ziekenhuis. Begin nu wel wat zenuwachtig te worden.Maar dat lijkt me wel normaal. Op naar een platte buik !! @Supi....als je een G cup hebt of hoger en je bmi is 30 of lager dan word een verkleining standaard goed gekeurd.
Ik lig nog in het ziekenhuis maar alles is perfekt gegaan Er is een lap van 62 bij 40cm weggehaald wat 4,4kg woog. Ik heb een grote wond van heup tot heup maar gek genoeg heb ik helemaal geen enkel beetje pijn.Ik had een morfine pomp die ik geen 1 keer nodig had.Zelfs de paracetamol van gisteren had ik niet nodig maar wel genomen op advies van de arts.Ik heb wel links en rechts een drain maar die mogen als het goed is straks eruit.En als ze eruit zijn mag ik naar huis.Ben zo blij dat ik dit heb gedaan.En helemaal happy met mijn buik.