Als TS gewoon dr internet e.d heeft kan ze denk ik wel fluiten naar een compensatie in de kosten vanwege het achterwege blijven van het emailadres.
ik wil ook helemaal geen compensatie. Ik wil iemand aan de telefoon die niet debiel is en gewoon mijn probleem oplost
Dat dus! Even een kleine support van een ervaringsdeskundige. En dan voor de mensen die denken "ach, hoe vervelend kan dat zijn?" Jij kan niet bij je mail, maar de KPN koppelt terug naar je mailadres dat nog niet werkt @Sidmick: ik durf te wedden dat het eerste mailtje in je mailbox het befaamde klanttevredenheidsonderzoekje is naar de tevredenheid van de afhandeling van je klacht... Je broek zakt er ter plekke van af!
Wij hadden ook gezeur met kon, hun kunnen niet het aantal mb's leveren qua internet waar we voor betalen, dus wij kunnen pnder het contract uit..... sidmick, zou dat voor hun voeten gooien hoor....
Lijkt mij niet. Webmail maakt bij de meeste providers deel uit van het abonnement. Zolang de KPN dus de webmail niet ter beschikking stelt, blijft zij gedeeltelijk in gebreke (want ze leveren niet het gehele abonnement dat jij hebt afgenomen).
ik snap je frustratie goed hoor en ook al kreeg je geen baby, dan wil je gewoon dat een dienst waar je voor betaalt dat die geregeld wordt. Ik hoop ook dat ze er nu eens vaart mee gaan maken, hebben ze iets van een termijn gegeven waarop het geregeld zou moeten zijn. En kun je die persoon/organisatie van de concertkaartjes bellen ofzo en het verhaal uitleggen? Misschien kunnen ze het naar een zakelijk mail adres sturen?? offtopic: pluutje, fmt heeft gelijk, ik heb idd mijn abbonnementskosten voor die periode niet hoeven betalen + een vergoeding voor het feit dat ik nu dus niet via mn mobiel de klantenservice kon bellen en dus een duur nummer moest bellen en een bedrag voor het ongemak op zich. Daar begon de medewerker van t mobile overigens zelf over.
even de concertmaatschappij bellen en vragen of ze het naar een ander (hotmail) adres willen sturen? Denk dat je die nog wel kunt achterhalen hoor... lekker bedrijf dat kpn, gelukkig doe ik daar geen zaken mee.
Oh ja, KPN....wij zijn vorig jaar ook overgestapt naar een ander abonnement, zouden we een andere modem krijgen. Tot 3!!!! keer toe de verkeerde modem opgestuurd gekregen, uiteindelijk een medewerker aan de lijn die het licht zag en toen kregen we de goede modem. Jeetje wat een ontzettend frustrerend was dat en dagenlang geen internet en telefoon. Echt GRRRR. Dus sterkte ermee! Als het eenmaal allemaal werkt ben je het gelukkig snel vergeten maar het is zo frustrerend.
Succes! Mijn vader is 9 maanden bezig geweest omdat ze in zijn mailadres 1 letter verkeerd hadden ingevoerd en ze het goede adres niet konden deblokkeren. Uiteindelijk na tig keer helpdesk is hij heel boos geworden en heeft geeisd dat hij iemand zou spreken die het WEL kon oplossen. Toen hij de juiste persoon eindelijk had (lees: iemand met verstand) was het in een week geregeld. Met compensatie.
Hier gelukkig geen klant van KPN en dat gaan we ook nooit worden . Belangrijke dingen laat ik altijd op mijn hotmail binnen komen, want daar kan je altijd (overal) bij. En je raakt nooit iets kwijt, een tijd geleden was onze harde schijf kapot gegaan en waren we alle mail die in Outlook stond dus kwijt.
Hier sinds kort klant van KPN en nergens last van. Ik snap dat het rot is, maar maak je niet druk...er zijn ergere dingen op de wereld, en helaas ben je niet de enige klant van KPN.
Maak je niet druk? Zou ik ook zeggen als ik geen problemen had..... Die bedrijven moeten zich eens beseffen dat ze met mensen te maken hebben en niet met nummers. Ik word echt doodziek van alle bedrijven en instanties die mensen maar overal voor aan het lijntje houden en ondertussen wel cashen voor van alles. Ik betaal er toch voor! Moet je eens zien hoe druk zij zich maken als ik mijn rekening niet zou betalen!
Tuurlijk betaal je ervoor...maar he is toch niet het einde van de wereld? Kan je kindje niet geboren worden als je mail het niet doet? Ik heb heus wel eens problemen gehad. Pas nog met opzeggen van de zorgverzekering. De basisverzekering was opgezegd maar de aanvullende niet. Heel raar...maar goed...kan me daar wel vreselijk druk om maken, maar je hebt alleen jezelf er mee! Jij zit met een rot gevoel, en die miep aan de telefoon kan dat echt niets schelen en is het al weer vergeten als ze de telefoon ophangt. Dat is het toch niet waard?
Ik begrijp volledig je frustratie. Ik heb altijd het gevoel dat echt niemand zich bij de KPN verantwoordelijk voelt voor (het oplossen) van jouw probleem. Iedereen verschuilt zich achter procedures, die eenmaal ingang gezet niet meer kunnen worden door broken en waar altijd een termijn van ten minste twee weken voor staat. Er is niemand die je precies uit kan leggen wat er nou aan de hand is en als ze dat wel kunnen, wat de reden is waarom het nou zolang duurt om het op te lossen. Het enige wat je hoort is 'is in behandeling'... maar waar die behandeling uit bestaat??? Het enige wat nog wel eens wil helpen is taktisch gebruik te maken van de rivaliteit tussen de verschillende afdelingen. De schuld ligt nl. altijd bij de andere afdeling. Dus bewust bij het bellen kiezen voor een andere onjuiste afdeling en dan niet de klantenservice, want daar schiet je helemaal niks mee op. Bij die afdeling, moet je het wel een beetje treffen, aangeven dat je echt niet meer weet bij welke afdeling je moet zijn, je probleem uitleggen. Ik heb gemerkt dat afdelingen zich graag beter willen voordoen dan hun collega afdeling die in hun ogen altijd hun werk niet goed doen en dan krijg je soms hele interessante info en dan is het probleem soms ineens heel snel verholpen.