Hoi dames, Ik wil graag voor mijn vriendin een kraammandje cadeau doen, maar wat zal ik er allemaal in doen? Liefst kleine cadeautjes die niet al te duur zijn en waar ze ook nog wat aan heeft. Ze heeft trouwens een jongetje gekregen. Ik heb al mini's van de Zwitsal en een mini potje Sudocreme. Spuugdoekjes en sokjes. Hebben jullie nog leuke, evt. nog originele ideetjes en misschien wel foto's van een kraammand die je zelf gemaakt of gekregen hebt?
Ik heb toen een hele luxe kraammand gemaakt, dus daar heb je niet zoveel aan. Maar leuke kleine cadeautjes; - voorleesboekje van Nijntje - speendoekje van Koeka - flessenborstel - knuffeltje - rammelaar - lepeltjes (voor vitamines en later hapjes) - slabbetjes - tegoedbon voor avondje oppassen
Eerlijk.. Ik had liever een persoonlijk uitgezocht cadeautje dan verzorgingsproducten (die had ik al in overvloed ). Bijv een voorleesboek voor als ze wat groter zijn, een gepersonaliseerd krukje, hand/voetafdruk setje, besteksetje.. Echt dingen die je langer kunt gebruiken zeg maar. Maar anders inderdaad slabbetje, sokjes, knuffeltje, (knisper)boekje, grote badcape, speeltje voor in bad, zoiets?
Ik had voor mijn zusje voor elke maand van het eerste levensjaar een cadeau wat past bij de ontwikkeling of verzorging van een baby van die leeftijd. Moest ze sommige dingen wel lang bewaren voor ze het kon gebruiken, maar ik vond het nuttiger dan met de 20e fles Zwitsal of pakje maat 56 aan te komen...
Ik zou ook niet zo snel voor verzorgingsproducten gaan. Wij hadden ook alles al in huis plus na een week bleken we het voor niets te hebben: allergisch voor Zwitsal! Ik denk ook eerder aan een boekje of iets wat gepersonaliseerd is.
Lees ff mee ik heb een babyshower zaterdag. Ik dacht aan een mandje met rompers Speen badcape wattenstaafjes misschien ook mini zwitsaldingetjes??
Bij de action hebben ze babyboekjes voor een euro. Kleine vierkante kartonnen boekjes met daarin foto's van een bepaald thema. Die boekjes waren hier een dikke hit.
Wat er in mijn mand zat was o.a speelgoed, iets lekkers voor mij, nijntjes meetlint, speentje uh meer weet ik even niet meer blij dat we geen verzorgingsspullen hebben gekregen. Gebruik amper de spullen die ik zelf heb gekocht. Kleding zou ik ook niet zo snel doen. Wat ik ook erg leuk vond om te krijgen was gips voor handafdrukje.
Wat ik tot nu toe hier zo lees zijn verzorgingsproducten niet echt een hit. Ik laat het er nu dus ook uit.
- Pyjama (uit 1 stuk), zo'n lekkere zachte van bv de c&a. Zijn rond de 7,00 en dan in maat 62. - Voorleesboekje - Rompers maat 62 - Houten naamtrein En inderdaad een voorleesboekje, of een boekje met veel plaatjes. Bij de action hebben ze van die zachte blokjes, zijn ook leuk en niet duur. Ik vind de bon voor een avond oppassen die Boommm noemt ook erg leuk.
Ja idd doe ik dan ook maar niet. Gewoon een leuke mandje vullen met allerlei poespas. Bij de action kom ik al een eind denk ik.
Ik heb van de week ook een kraammand gemaakt, wel iets duurdere cadeautjes maar misschien zit er iets tussen. -Blik voor afdruk handje of voetje. -Mijn opgroeiboek van Pauline Oud, eerste mijlpalen van 1 tot 4 jaar (om in te vullen) -Pyjama -Truitje -Houten bewaarbox voor de eerste babyspulletjes -Slab met text -Zilveren spaarpotje -Een voorleesboek voor het oudere broertje
Inderdaad denk ook aan de ouders voor leuke kadootjes. Ik doe vaak iets met thee, wat lekkers bij en voor ieder een tijdschrift. Verder vind ik een badcape of handdoek met de eigen naam er op geborduurd erg leuk! Ik weet niet wat voor mandje je hebt. Maar misschien kan je de mini's per stuk in folie verpakken met een blauw lintje en als een slinger om het mandje heen doen?