Hallo allemaal, Ik kan goedkoop pamperluiertjes overnemen, paar pakken maatje 1 en veel in maatje 2. Nu weet ik nog dat mijn zoon snel uit maatje 1 was gegroeid (doorlekken). Hoeveel pakken luiers maat 1 en 2 gebruikten jullie alvorens over te stappen op maat 3? Of hoeveel weken zaten jullie kindjes in die maat?
Hier nog geen ervaring, mini moet nog geboren worden, maar ik kreeg als advies om maat 1 niet te kopen. Heb een paar luiers maat 1 uit pakketten, verder 3 grote pakken maat 2 gekocht. Bij Etos zeiden ze dat de meeste babies ook 2 passen. En maat 1 is zo bijgekocht! Ik heb ook zo'n aanbiedingen gehad. Meer mensen trappen er dus in. Mijn beeb kan al geen prematuur meer worden. En zoals eerder gezegd, anders is manlief nog zo op en neer voor maatje 1
Hier zit de kleine ook nog in de buik, maar heb wel al luiers ingeslagen ( in de bonus ). Ik heb twee pakken maatje 1... Oftewel, een klein pakje kruidvat luiers ( van 18 geloof ik ), en een pak van 56 stuks van AH. Van maatje 2 heb ik nu 4 pakken AH liggen en 1 Pampers. En nog wat losse pampers in maatje 1 uit de verschillende babydozen.
Mijn dochter was 4045 gram en 53 cm bij geboorte en die heeft nog wel 4 pakken maat 1 versleten en ongeveer hetzelfde van maat 2. En het is echt ene dame met flinke billen en benen dus nu heb ik ongeveer hetzelfde op voorraad voor nummer 2
baby was 3300 gram en heb 4 pakken maat 1 gebruikt en op dit moment gebruik ik nog gebruik maat 2 en hij is al 3 maanden en best flink.
Ik heb 2 jumbo pakken maat 1en2, mijn dochter was 3380gram en heeft ongeveer een maand maat 1 gedragen.. die luiers gaan sowieso ook super snel...
Hier 2 pakken maat 1 gebruikt en toen op maat 2 overgegaan. Geen idee voor hoe lang hij daarin zit, maar heb 3 pakken maat 2 en verwacht dan maat 3 te kunnen gebruiken. Bij mijn oudste was het ook zoiets. 3 Pakken maat 1 en 2 pakken maat 2 als ik het goed heb.
Wat een slecht advies zeg de meeste baby's passen echt wel in maat 1, net zoals de meeste baby's in maat 50 passen. Zou echt wel een pak maat 1 halen. Tenzij je een reus verwacht van 5 kg.
Hihi hoop het niet. Maar heb deze post even in de gaten gehouden en denk dat ik morgen maar even langs Etos kar voor in ieder geval 1 pak maatje 1.... Daarom is dit forum ook zo handig!!!! Ervarings-experts aan het woord! Thnx girls
4 pakken maat 1 gebruikt, toen die bijna op waren eens 2 geprobeerd en pastte prima dus daar verder mee gegaan, hij is nu 3 maanden en we hebben nog 4 pakken maat 2 staan. ik hoop dat ze bij kruidvat niet moeilijk doen en ik er 2 om kan ruilen in maat 3.
Met je eens! ---- Onze dochter was 49cm en 3130gr en maat 1 was zelfs te groot. Ze heeft 3,5 maand in maat 1 gezeten en daarna maat 2. Heb de pakken niet geteld, maar vermoed 1 pak per week dus zo'n 14 pakken. Qua voorraad ga ik nu 3 pakken maat 1 halen en geen maat 2.
Bij mijn zoon heb ik maar 2 weken maat 1 gebruikt want toen ging hij ontzettend lekken! Toen heb ik nog 2 pakken maat 2 gebruikt en toen hij een maand was zat hij al in maat 3!! maar daar zit hij nu nog steeds in Ons kleintje woog 3540 gram bij de geboorte en was 51 cm lang, dus het is denk erg verschillend per kindje
bij mij was het trouwens ook een mega verschil toen ik over ging naar de kruidvat luiers! die lekten veel minder als pampers. Maar ook dat hoor ik nog wel eens andersom het is dus echt per kindje verschillend denk ik.
Mijn zoontje was 51 cm en 2870 gram en heeft een maand in maatje 1 gezeten en een maand in maatje 2. Ik had voor ongeveer 2/2,5 week luiers in maatje 1 gekregen en had zelf geloof ik nog 2 pakken van maatje 2 erbij gehaald toen. Snap niet waarom je geen maatje 1 zou moeten kopen? Tenzij ze verwachten dat je een super baby gaat krijgen, hij gaat geloof ik tot 5 kilo, mijn mini heeft er tot ongeveer 3,5/4 kilo ingezeten. Oh en ik gebruikte toen kruidvat en pampers samen, en merkte geen verschil.. Maar vanaf maatje 3 vond ik de kruidvat veel te stug en dik worden (mini had binnen no time een tennisbal tussen zijn benen zeg maar ) en de kruidvat luiers waren veel sneller 'te klein' dan de pampers, dus toen volledig overgegaan op pampers.
Ah bedankt, dan haal ik twee pakken maat 1 in huis en een stuk of vijf in maat 2. wij lijken grote kids te maken, dus meer zal ik dan maar niet doen.
@Ireen, ik heb bij beide kinderen juist minder 2 gebruikt. Bij de oudste 5 pakken nr 1 gebruikt, 2 of 3 pakken 2 en daarna een tijd in 3. Bij de jongste 3,5 pak nr 1 en die woog toen al ruim 6 kg en 2 was krap zat. Ik had 2 pakken van Aldi nr 2, staat gelijk zeg maar aan 4 pakken nr 2 en die kreeg ik net aan op. Nr 3 heb ik bij haar ook maar even gebruikt en nu zit ze al een tijdje in 4. Ze plast niet zoveel maar ik moet de bovenkant naar binnenslaan omdat anders de poep er bovenuit komt en ze heeft hele stevige bovenbeentjes en 3 werd gewoon te krap. Bij de oudste ging ik over als ze begon door te lekken, bij de jongste dus meer om grootte van de luier. Oudste heeft maar heel even in 4 gezeten en daarna 4+, vermoedt dat de jongste juist lang in 4 zit.
@Joyce, mijn ervaring is juist dat Kruidvat luiers in 1 en 2 stug zijn en vanaf 3 soepeler. Het kan idd zijn dat ze wat kleiner vallen, ik gebruik vanaf 3 Kruidvat of Etos en nu net in 4 Aldi gekocht. Oudste woog trouwens 3745 gram bij haar geboorte, jongste 3930 en die was 6 weken later al 6 kg.