Ik ben bevallen in een bevalcentrum, wel met vk en assistentie van een kraamhulp. Mu zie ik op de kraampapieren staan -6 uur zorg ivm zkh opname. Ik dacht dat partus assistentie bovenop de std 49 uur komt..? Of geldt dat niet in een bevalcentrum?
Per dag die je in het zh of dit geval bevalcentrum blijft gaat er bij borstvoeding 6 uur van de 49 uur af, bij flesvoeding is dat 5,5 uur van de 45. Partusassistentie valt inderdaad buiten de reguliere kraamzorguren! Gefeliciteerd met je dochtertje!
Dank je! Ik ben er alleen bevallen en daarna 2 uurtjes bijkomen, douchen, broodje en naar huis. Ik neem aan dat die 2 uur gewoon onder partus assistentie vallen? Moet toch op mn benen kunnen staan voor ik naar huis mag.
Als je dezelfde dag naar huis gaat mogen ze er geen 6 uur aftrekken idd, die uurtjes vallen dan gewoon onder partusassistentie!