Wij moeten ons nog aanmelden voor kraamzorg (door omstandigheden gewoon nog niet gedaan), maar ik twijfel over welk kraamzorgbureau te kiezen. Het bureau dat we vorige keer hadden is volgens mij failliet (geweest), in ieder geval werkt er geen enkele site meer van hen. En aangezien we nu wel wat moeten beslissen vraag ik jullie advies. Wie heeft er goede of juist slechte ervaringen met: De Kraamvogel of Kraamzorg de Waarden
bij onze eerste hadden wij kraamzorg van de Waarden, goede ervaring. Je kan ook bij allebei informatie aanvragen, of heb je dat al gedaan?
Eerste keer Yunio gekozen. Die komen er hier niet meer in. De kraamverzorgster was prima, maar de organisatie erachter bepaald niet. Kregen maar halve dagen kraamzorg en het bureau had ook nog eens bedacht dat de kraamverzorgster eerst maar naar het gezin met het derde kindje moest en daarna pas naar ons met ons eerste kindje. De kraamverzorgster was het daar niet mee eens, maar de organisatie was onverbiddelijk. Nu voor De Waarden gekozen. Ben benieuwd of dat beter uit gaat pakken.
Wij hebben De Waarden gehad en dat beviel erg goed. Goede duidelijke info, goed bereikbaar, en een schat van een kraamverzorgster.
Ik heb net de intake met de waarden achter de rug , ik hoop ze over 1.5 week hier te ontvangen , helaas hebben we vorige keer geen gebruik van de kraamzorg kunnen maken maar ik kreeg nu een erg fijn gevoel van de intake , ze had zich goed ingelezen , ivm het overlijden van mees* en de sectio krijgen we ook meer uur, geen leerling en een doorgewinterde kraamverzorgende (want dat willen we zelf graag ) Ik hoop dat ik binnenkort hier kan schrijven dat ik een fijn kraamweek heb gehad ! Liefs Edith Mama van mees*
Hoi TS, Bij alle 2 de kids had ik zorg van Kraamvogel. Bij de 2de keer was ik niet zo te spreken over de Kraamvogel. In de kraamweek kregen wij 2 kraamverzorgsters. Waren wij niet blij mee maar wegens drukte en tekort aan personeel is dit nu de gewoonte om de week zo op te splitsen. De eerste 3 dagen hadden we een hele goede kraamverzorgster (en waar ik voor vreesde kwam ook daadwerkelijk uit) de 2de kraamverzorgster voor de laaste 3 dagen was ronduit verschrikkeijk. Ze heeft geen vinger uitgestoken en heeft zoveel over haar zelf en anderen gesproken (leek wel de Privé, Story and Telegraaf in één) dat ik er gek van werd. Ik heb ook, nadat de deur haar achterwerk raakte, gelijk het bureau gebeld om te vertellen dat zij het niet gaat worden deze laastste dagen en wij graag een andere vakbekwame verzorgster willen hebben. IS toch een aantal dagen zorg incl. eigen bijdrage, dus mag toch zeker goede zorg eisen/verwachten. De volgende dag kregen wij een andere verzorgster. Zij was geweldig! Jammergenoeg hebben wij wel 3 verschillende mensen over vloer gehad in 1 week tijd. Hierdoor kreeg de befaamde kraamweek toch een heel ander kleurtje. Dit is onze ervaring met de Kraamvogel, wil zeker niet zeggen dat een ieder diezelfde ervaring heeft. Wat betreft de splitsing van de kraamweek, is volgens mij wel standaard bij de Kraamvogel. Dit wegens het tekort aan personeel. Wellicht toch een puntje om in je achterhoofd te houden. Succes met je keuze!
O, nou ik heb met net dus aangemeld bij De Waarden. Toch mijn gevoel en jullie 'adviezen' gevolgd. Weinig ervaringen van de kraamvogel hier, maar degene die er was was niet zo positief. Onze vorige kraamperiode was geweldig, en dat hopen we wel nu weer zo te krijgen. Afwachten dus. keuze is gemaakt, topic mag gesloten worden!
Hier 2x kraamzorg van de kraamvogel gehad en 2x niets mis mee! Ook beide keren de hele periode 1 kraamhulp gehad. Nu dus ook daar weer aangemeld.
hier de waarden gehad en nooit meer! alles wat wij wilden en wat onze wensen waren werd niet aan voldaan, geen leerling kreeg een leerling met een begeleider die letterlijk zei ik kan je wond nu niet controleren (ks) want dat heb ik nog niet gehad op school, in overleg met de vk hebben we haar al heel snel verteld voorla niet meer terug te komen en heeft de vk een klacht ingediend ik ook nog trouwens (ik had nog maar recht op heel weinig uren na verblijf in ziekenhuis) wij gaan bij ene volgende niet meer voor de waarden.
Mensen die De Waarden kozen, wie kregen jullie als kraamhulp? Wij Rita uit IJsselstein. Schat van een vrouw. Leek qua doen en laten veel op mijn moeder maar die twee (mijn moeder en kraamhulp) verschelen maar 10 dagen in leeftijd. Er was zo'n klik tussen ons.
Het opsplitsen van de kraamweek bij de kraamvogel is zeker geen gewoonte! Dit kan komen doordat iemand bijvoorbeeld op rooster werkt.... Ik werk zelf bij de kraamvogel als kraamverzorgster en ik werk altijd tenzij ik ziek wordt hele gezinnen. Weet je met het bureau zelf heb je niet zoveel te maken, behalve de info die je van ze krijgt. Het moet klikken met de kraamverzorgster, dat is degene waar je het mee moet doen, en of die nou bij de kraamvogel of de waarden werkt dat maakt niet uit. We hebben allemaal dezelfde opleiding gehad dus we vertellen en doen als het goed is ook allemaal hetzelfde, en ja zoals in elk bedrijf heb je er ook in de kraamzorg af en toe rotte appels tussen....
Wij hadden Ellen, ze kwam dacht ik uit Middelharnis. Ook echt een schat, ze draaide moeiteloos mee in ons eigen ritme, had goede tips en adviezen, maar drong niets op en was er vooral steeds heel duidelijk in dat wij altijd ons eigen gevoel moesten volgen en alleen doen waar wij ons prettig bij voelden, ook in de toekomst (i.v.m adviezen consultatiebureau, kennissen, enzv.). Ze deed ontzettend veel in huis, verwende zowel mij, mijn man als de baby, en was gewoon heel prettig in de omgang. Hele fijne, lieve vrouw, we hebben haar zeker nog even gemist.
Hier ook de waarden gehad bij de eerste. Nooit meer. Had 4 dagen in zh gelegen en de dagen waar ik thuis nog recht op had heb ik 3 verschillende kraamverzorgenden gehad. De eerste was geen leuke vrouw. De laatste was erg lief, maar, nee echt niet meer hun. Heb me nu aangemeld bij house of care.
Wij hebben de Kraamvogel gehad en ik ben er erg over te spreken. Alles was precies zoals ik hoopte dat het zou zijn. Deels heeft dit te maken met de Kraamvogel zelf (Bij bellen vrolijke aardige vrouw aan de telefoon, binnen 1uur was mijn kraamhulp er, 1 kraamhulp ipv meerdere etc.) Voor een groot deel was het fijn dat ik een kraamhulp had waar het echt mee klikte. Ze was een schat van een mens.
Wij hebben ook de kraamvogel gehad en de eerste keer helemaal geen problemen. De eerste dgn na de bevalling ook een topper gehad alleen toen ik, na de opname van mijn dochter, couveuse nazorg kreeg van 15uur kozen ze ervoor om een stagiaire te sturen en 2keer een andere begeleidster! Ik moest veel dingen zelf doen en de meiden zaten meer aan de eet tafel bezig met de begeleiding als dat ze voor mij dingen oppakte. Zoals: flessen stereliseren of het bedje van de baby verschonen! Tja ik denk dat het een incident is maar toen ik ging klagen deden ze helemaal niks voor me en had ik gewoon pech! Voor ik het wist was mijn kraamtijd voor bij en had ik niks leuks om op terug te kijken. En dna heb ik het niet eens over hoe ziek mijn meisje geweest is!
Wij ook de waarden en erg tevreden. We hadden A.da en kwam volgens mij uit A.mijde of zoiets!? Fijne intake gehad, fijne kraamweek en al onze wensen zijn nagestreefd!
Wij hebben 3 x de Kraamvogel gehad, en krijgenin febrfuari voor de 4de keer via hun kraamzorg, Ik was er heel tevreden over, leuke vrolijke dames en bereid om heel veel info te geven en waar nodig de handen uit de mouwen te steken, super kraamtijden gehad!