Ik heb via mijn verzekering kraamzorg aangevraagd bij " Take Good Care". Nu lees ik op internet een aantal negatieve reacties. Hebben jullie ervaring met dit kraamzorgbureau?
Ik heb kraamhulp gehad van Take Good Care, Haarlem. Ik ben SUPER tevreden, echt een geweldige kraamtijd gehad!
Goed zeg, toch wel fijn om zo'n positieve reactie te lezen. Werd een beetje bang van al die negatieve reactie's die ik vond via google.
Na beide bevallingen heb ik kraamzorg van TGK gehad..na bevalling van Lotte zeer tevreden geweest, na bevalling van Fiene was kraamzorg waardeloos..in totaal 3 verschillende hulpen gehad en op het minimum aantal uren gezet ondanks keizersnede..afspraken die het buro niet na kwam etc.. Ligt niet aan de hulpen hoor, stuk voor stuk aardige meiden maar het buro kan ik inmiddels wel schieten!