Oh jee... Ik ben echt al véél te laat met het regelen van de kraamzorg. En om het allemaal nog leuker te maken ben ik ontzettend besluiteloos,.. echt, ik kom er maar niet uit. Bij mijn dochter heb ik Careyn gehad. De eerste kraamverzorgster was ontzettend lief, maar na een paar dagen kreeg ik ineens een ander waar ik totaal niet tevreden over was. Ze liep maar een beetje door het huis te dwarrelen en deed eigenlijk alsof ik er helemaal niet was. Ik voelde me bijna een indringer in mn eigen huis zeg maar.. Nu, (4,5jaar verder) lees ik erg veel positieve ervaringen over Careyn. Misschien had ik dus ook gewoon "pech" met de kraamverzorgster die ik toen kreeg. Nou, eigenlijk mijn vraag (na een lang verhaal, hihi)..;; Welke kraamzorg (omg. Utrecht) zouden jullie mij aanraden?? Ik hoop dat ik nu eindelijk de knoop is kan doorhakken, want ik maak het zelf geloof ik een stuk lastiger dan het hoeft te zijn!
Ik ben tevreden over kraamzorg Betuwe en Gelderse vallei. Ga vragen of ik dezelfde weer mag. Verder heb je nog Yunio. Die had mijn zusje. Maar het is denk ik gewoon geluk hebben met de goede match om het maar zo te noemen.
Ik heb geen ervaring met kraamzorg in die regio.. Maar mij werd met het intake gesprek op het hart gedrukt om echt aan de bel te trekken als ik geen klik zou hebben met de kraamhulp .. Ben ook van plan dit meteen te doen als dit het geval zou zijn, zou mezelf in mijn kraamweek geen vreemde in eigen huis willen voelen. Juist dan is rust belangrijk!
Ik heb gewoon Careijn, en als je je inschrijft mag je aangeven of je voorkeuren hebt, of juist mensen die je niet wilt hebben. Je had zelfs de eerste keer kunnen klagen, dan had je een andere gekregen (tenzij er echt niets is maar dan word zij aangesproken) Ik heb als voorkeur mijn eerste kraamverzorgster opgegeven, en heb ook aangegeven 1 bekende niet te willen hebben (prima meid hoor, maar voel niets bij een bekende) Dit is genoteerd, of ik mijn voorkeur krijg kunnen ze niet beloven, maar wel dat ik degene die ik niet wil hebben niet krijg. Grote kans dat jouw oude die niet beviel er niet eens meer werkt Maar je kan altijd de naam van degene die wel goed beviel doorgeven, of doorgeven die ene dus niet meer te willen.
Wij zaten bij kraaminzicht. Op zich prima en vooral geluk gehad met de kraamhulp die erg fijn was en bij ons paste. Ze zei zelf dat 'zin' ook een goede is, maar daar heb ik zelf geen ervaring mee. Werkt je vk ook vaak met bepaalde kh? Die zien natuurlijk veel meer dan wij en kan je misschien gerichter helpen omdat ze je ook kennen.
Ik denk dat het niet zo heel veel uitmaakt waar je bij zit... Zoals bij elk werk heb je goede en minder goede mensen en heb je mensen waarmee je juist wel een klik hebt of juist niet.. Ik heb met mijn vriend afgesproken dat als hij ziet dat ik niet happy ben met kraamverzorgster hij aan de bel trekt.. ik ben namelijk zelf zo dat ik het zou opkroppen en niet wil zeuren. Mn vriend kent me goed genoeg om aan mij te merken als ik ergens mee zit
Ik zat beide keren bij yunio. M'n vk raadde deze of Zin aan. Maar als je niet tevreden bent met je kraamhulp, bel je gewoon het bureau. Dan sturen ze iemand anders. Daar doen ze echt niet moeilijk om. Voel je vooral niet bezwaard. Het is jou kraamweek.
Ik heb voor kraamzorg de waarden gekozen. Werd ook aangeraden voor mijn verloskundige. Hoe ze bevallen weet ik nog niet