Vanochtend eindelijk een groeiend ei gespot.. 13.5 mm was er te zien, afgelopen maandag was er nog niks te zien en alles rustig Ik zit nu op dag 13 met puregon 75 Nu willen ze me zaterdag terug zien en hadden ze het onderling over een punctie?? Is dit de prygnyl?? Maar dan is zaterdag toch veel te vroeg?
Je mag de Pregnyl (meestal) zetten bij een ei van 18mm. Punctie is iets heel anders, volgens mij namelijk de bij IVF de eitjes uit je eierstokken halen. Ben je IUI of IVF aan het doen? Te zien aan het feit dat je 1 eitje hebt, zal het IUI zijn of niet?
Mss dat hun het dan ergens anders over hadden?? Nee ik krijg prygnyl voor t ei te laten springen en daarna moeten we die 2 dagen zelf 'lief doen' .. Geen iui of ivf Maar zaterdag prygnyl lijkt me ook erg vroeg
Een follikel groeit in het begin heel langzaam en als hij groter wordt, iets sneller. Het laatste stuk zit je op een groei van zo'n 2 mm per dag. Als je vandaag op 13 mm zat, zul je zaterdag rond de 16-17 mm zitten. Dat is nog iets te vroeg om de Pregnyl te zetten. Maar dan kan het wel zijn dat je de Pregnyl zondag of maandag moet spuiten. Een follikel moet minimaal 17 mm zijn als de Pregnyl gezet wordt. Een punctie heb je alleen bij IVF/ICSI. Succes!
Het is aan de vroege kant. Onze arts wachtte liever wat langer, ik moest de Pregnyl spuiten als ik op 18-19 mm zat. Maar 17 mm is niet te klein, het is de ondergrens waarbij een follikel rijp is. En hij groeit sowieso nog door tussen de Pregnyl en de eisprong, waardoor je zeker goed uit komt. Succes met de wachtweken!
En prikken jullie de prygnyl zelf? Want die wordt anders geprikt dan de puregon (kant en klare pennen) toch?
Gister op de echo net aan 16mm. IUI gepland voor maandag, deze ochtend knalpositieve test, dus Pregnyl moeten zetten en morgen IUI. Dit ging even heel erg snel, en ben een beetje beduusd al een paar uur. Ik ben bekend met IUI en de hele gang van zaken, maar deze eerste ronde loopt zo raar, dat ik het even niet goed weet te behappen. Heb er dus ook weinig vertrouwen in op dit moment.
Ik kreeg de pregnyl altijd rond de 18mm. Vaak als ze wat groter zijn groeien ze rond de 2mm per dag. Als ik dan even grof schat zou je morgen rond de 15.5mm/16mm zitten. Dan kan je eventueel wel de pregnyl mee krijgen om hem dan zondag of maandag zelf te zetten. Pregnyl moet je trouwens zelf mengen maar voor je de eerste keer pregnyl zet krijg je daar ook een duidelijke instructie over. Succes!
Vandaag was hij mooi gegroeid na idd 16mm 🎉 Morgenochtend terug komen en dan was hij ws rijp genoeg had ie t over Dus ben benieuwd!