Ik ging rond 7uur naar de wc en bij het afvegen zag ik dat er een stukje groenachtig slijm bij zat.. Leek net een snotje (sorry klinkt vies ik weet het) Van 1 cm lang en heel dun.. We gingen daarna naar de winkel voor een boodschapje.. Toen ik uit de auto stapte voelde net alsof er wat uitliep Dus ik gelijk voelen maar alles was nog droog.. Wat is dit allemaal geweest?
Misschien wat van je slijmprop, ik had van de week ook zoiets maar bij mij was het niet groen, gewoon vrij helder maar wel klonterig, heerlijk die praatjes he? Volgens mijn VK kan het de slijmprop zijn geweest. Gr, Manon
Ja id heerlijk ! (NOT) hihi Maar heb toch maar even mijn verloskundige gebeld voor de zekerheid..en die zei mischien een schimmel infectie of idd een stukje van de slijmprop.. Hoop eigenlijks wel op het laatste en niet op een vieze schimmelinfectie bah..
Heb je niet meer klachtjes, die wijzen op schimmel (jeuk, geur etc) Sorry, niet smakelijk maar goed... Want stel dat t wel schimmel is, kun je beter nu zalfje hebben en gaan smeren dan dat je t straks met bevallen nog hebt. Schijnt ook weer niet goed te zijn voor je beeb.
@Chrissie Nee heb verder geen klachten gelukkig.. Heb wel vaker schimmelinfectie gehad, toen was ik niet zwanger.. Toen had ik echt last van jeuk, witte korrelige afscheiding en het stonk. Maar dat heb ik nou niet..
@ Mariss ff in gaten houden of t van kleur verandert en of je jeuk enzo krijgt? Mijn ervaring (ook tijdens zwangerschap) is dat je irritatie bij plassen kunt hebben, en vaak dat t ook wel gaat jeuken. En idd korrelige afscheiding. Als dat zo is, dan toch maar zalfje, en anders ga er maar vanuit dat t misschien toch stukkie slijmprop is.
@Chrissie Ja ik hou dit zeker in de gaten Want wie weet komen er de klachten wel later..Tja je weet maar nooit.. En als het wel schimmelinfectie is dan vind ik het toch wel fijn dat het wel weg is als ikmoet bevallen.. Heb gelezen dat je kindje spruw kan krijgen als je met een schimmelinfectie bevalt..?
Sinds vanochtend heb ik echt spier witte vloed.. Als ik me lippen uit elkaar trek dan drupt het er gewoon uit zeg maar.. (schaam schaam) Zou het dan toch een schimmelinfectie kunnen zijn? Ik heb dit eerder in mijn zwangerschap gehad maar is weer weggegaan.. Ik snap er niks meer van het jeukt ook niet ofzo..
Heb ik ook wel eens hoor. De ene keer een beetje groenig, de andere keer super dunne vloed.. Je hebt gewoon wat meer afscheiding dan normaal, en het kan er wat anders uitzien... Volgens mij is het ook geen schimmelinfectie. Dan zou je wel wat meer klachten hebben...
@ Mariss Zolang t wit is, denk ik toch eerder aan gewone witte vloed of misschien slijmprop. Maar ik ben geen dokter... Als je twijfelt, misschien toch ff langs de HA morgen? En idd, als bij bevalling hebt, kan je kindje spruw krijgen en daar zit je helemaal niet op te wachten denk ik...
@Chrissie Nee dat mijn kindje spruw heeft zit ik helemaal niet op te wachten nee.. Bel morgenvroeg gelijk de dokter even..
@Karel Maar kan dit ook geen voorteken zijn van schimmelinfectie? Dat de klachten nog kunnen komen? Ja sorry voor de domme vragen hoor hihi..
@ Mariss Succes meis! Beter nu ff met zalfje smeren, ben je er zo weer vanaf. Heb zelf ook pas nog gehad, en met zalf is t zo weg hoor!
Las net nog een heel stuk in een of ander blad dat overdadige witte vloed op kan treden. Zo erg dat t er bijna uitloopt en het je een aantal schone onderbroeken per dag kost.. En dat t 'gewoon' bij de zwangerschap hoort, zolang er geen andere klachten optreden... Niet te druk maken dus, en anders gewoon ff paar dagen aan kijken, mocht je wel klachten krijgen kun je alsnog naar de HA toch?