hallo,misleidende zwangerschapsverschijnselen ben ik bekend mee maar wat ik nu weer helemaal niet snap is het volgende ik heb een digitale clearblue test gehaald en die gaf aan met de woorden niet zwanger,ik haal t patroon er weer uit en er staan duidelijk twee strepen,dus heel vreemd,maar nu heb ik gelezen dat die altijd ontstaan en dat die niks zeggen en dat je aleen van de digitale uitkomst moet uitgaan. als de test met water uitgevoerd word geeft het maar 1 streepje aan op het patroon ,teminste dat is herhaaldelijk uitgeprobeert door iemand anders ,nu komt mijn vraag. als er twee streepjes verschijnen op het patroon tewijl de test niet zwanger aangeeft ,wat is dan de betekenis van deze twee streepjes? ,als ik lees dat iemand toch zwanger bleek daardoor en ook een "niet zwanger"leest waar staan die streepjes dan wel voor?
Misschien zijn het controlestreepjes die je ook alleen maar te zien krijgt met urine en niet met water? Als je het niet vertrouwt zou ik een andere test erbij kopen. Ik gebruikte de "gewone" clear blue testen. Niks digitaal.
Die 2 strepen komen er niet altijd maar als ze er wel komen en de test geeft niet zwanger, blijkt dan ook de meerderheid niet zwanger. Waarom geen idee. In de bijsluiter staat dus ook daarom duidelijk dat je niet naar de test strip mag kijken.
Ik heb dat ook gehad! twee streepjes en niet zwanger, terwijl de volgende dag twee streepjes (wel wat duidelijker streepje) ZWANGER stond....
heb ik ook gehad 3 kdagen achter elkaar getest eerste keer 1 streepje +tekst niet zwanger tweede dag 2 streepjes+tekst niet zwanger derde dag 2 streepjes+tekst zwanger ben nu bijna 4 maanden zwanger
Ik heb ook weleens de digitale test gebruikt van cb, en 3x 2 strepen gehad, maar echt niet zwanger. Je kunt niet van die strepen uitgaan, alleen van het digitale venster.
In de gebruiksaanwijzing staat ook heel erg duidelijk dat je nooit van de streepjes uit moet gaan. Altijd alleen van Zwanger of Niet zwanger. Succes.
Ik had ook de eerste keer getest vóór mijn NOD met de CB digitaal en bleek toen ook niet zwanger maar wel 2 streepjes Snapte er ook niets van dus heb 1 dag vóór mijn NOD getest met een predictor, deze was vaag maar wel 2 strepen en dus direct met diezelfde ochtendurine 1 gedaan van CB digitaal nogmaals en nu gaf hij wel zwanger aan. Ik vind deze testen eigenlijk een beetje misleidend voor sommige mensen.
ik ken het probleeem... ik heb ook dat ding gehad.... (klote dingen en ik ga ze ook niet meer gebruiken) ik ben nog steeds niet ongesteld... ik heb de laatste test van de digi clear blue gwoon uitgevoerd zonder dat apparaat. bij mij kwamen gewoon 2 streepjes bij de test van ticho heb ik toen ook 2 streepjes gekregen en toen was ik ook zwanger. ik denk dat je gewoon een andere test moet halen en dat proberen.
Ik vind die testen helemaal niet misleidend voor de mensen. Het staat duidelijk in de handleiding, maar toch vragen mensen het weer :S Als er staat "niet zwanger" ben je niet zwanger tenzij je nog te weinig HCG hebt om het te meten, dan is het ook logisch dat je een paar dagen later(of nog langer) "wel zwanger" te zien krijgt. Ik hoop voor je dat je zwanger bent Maar die 2 strepen zeggen helemaal niks.
Waarom is de clearblue niet goed dan? De clearbue heeft na mijn weten een hogere HCG gehalte nodig. Je moet de test ook niet doen zonder het aparaatje want daarvoor is het niet bedoeld.
Jeetje ik lees hier verschillende dingen over de digitale clear blue. Lijkt me toch dat die test je juist meer duidelijkheid geeft omdat er staat niet zwanger of zwanger. Is dan toch geen twijfel mogelijk, tenzij je te vroeg hebt getest? Ik snap niet waarom je naar de 2 streepjes gaat kijken terwijl er staat dat je daar niet van uit moet gaan. Ik ga wel de digitale test proberen deze week.
in die test zitten 3 testen. ik heb op dinsdag getst niet zwanger (1 streepje) woensdag getest niet zwanger (1 streepje) donderdag getest niet zwanger (2 streepje) andere test gebruikt ook donderdag 2 streepjes en wel zwanger ligt het dan aan de test?
Nee, voor zover ik weet meet de clearblue een hogere HCG gehalte dan een andere zwangerschapstest, dus het kan zijn dat je nog te weinig HCG in je bloed had. Maar iig gefeliciteerd
ik heb geen problemen met de clearblue digitaal fijne test om zekerheid tekrijgen of je zwanger bent of niet en indd de test strip is er niet voor om zo afgelezen teworden kim tis indd vreemd dat de clearblue zegt niet zwanger er een andere test wel zwanger zegt
ik vind het gewoon vaag. maar goed ik ga deze week naar de verloskundige kijken of er een echo gemaakt kan worden enzo
Ik ben benieuwd Kimm, ik denk dat het inderdaad aan het HCG gehalte ligt bij de test. Ik hoop dat je gauw een echo kunt krijgen, dat zou het mooiste zijn.