Hallo allemaal. Ik had een vraagje over ons zoontje van 4 weken oud. Hij kreunt al zins zijn geboorte best wel veel....maar werd hier bijna nooit wakker van. Wij bakeren hem ook in omdat hij zo druk met zijn armen is. Nu zins een week is hij een stuk onrustiger geworden. Na de fles begint hij vaak direct te kronkelen en te kreuen en te huilen. We houden hem nu ook na de fles een half uurtje recht op....mis dat hij een beetje last heeft van reflux? In bed en in de wandelwagen kreunt hij nu steeds erger en word er ook wakker van en gaat dan vaak huilen. In bed laat ik hem wel liggen en vaak word hij vanzelf rustiger maar herhaalt het zich wel steeds. In de wandelwagen word je er soms zenuwachtig van omdat je dan vaak ik het dorp bent of aan het wandelen. Hij loopt vaak ook rood aan tijdens het kreunen. Gemiddelt heeft hij wel elke dag ontlasting. Hebben jullie misschien een idee wat er aan de hand kan zijn?
Klinkt dan idd als krampjes, misschien door verstopping. Iets extra water in de fles kan soms helpen. Verder 'fietsen' met z'n beentjes, buikje masseren, dat soort dingen Baby's met krampjes liggen soms ook graag op hun buik.
Zijn ontlasting is wisselend.....van hard naar heel zacht. Hij heeft ook vaak de hik...we gebruiken infacol...miss helpt dat niet goed..wat voor een middelen gebruikte jullie?
Wij hebben van alles gebruikt, maar heb niet het idee dat 1 vd middeltjes echt werkte op een gegeven moment wordt het vanzelf minder. Wat wél werkte was overstappen op Nutrilon Omneo Comfort. Van de Standaard kreeg ze meer krampjes. En toen was ze al 3 maanden, want daarvoor kreeg ze borstvoeding. Je hebt van VSM iets tegen krampjes, en ook druppels voor een zachtere ontlasting, kan ook weleens helpen. Verder hebben we ABC Dophilus en Sab Simplex geprobeerd. Had daar goede verhalen over gehoord.
Wat voor voeding krijgt hij? Kreunen is namelijk NOOIT een goed teken, dan hebben ze pijn. Zou hij een allergie voor koemelk kunnen hebben? Hoor je hem tussen de voedingen vaak melk terug slikken? Heeft hij misschien last van zn nekje door de bevalling ( KISS syndroom? )
ruikt hij ook zuur, geeft hij melk terug? kreunen is idd geen "goed" teken, nouja of eigenlijk EEn teken at er iets scheelt... mss allergie voor koemelk omdat je zegt dat de ontlasting ook zo wisselend is? heeft ie ook last van zn huid? probeer sowieso goed en langer rechtiop te houden na de voeding, tussendoor goed laten boeren, fietsen met de beentjes
Hai daar was ik weer. Hij heeft geen uitslag op zijn huid. Hij ruikt ook niet zuur uit zijn mondje. Soms heb ik wel het idee dat hij zich overstrekt..hoofd naar achter trekken als hij kreunt. Ik ga maandag wel naar de osteopaat..misschien heeft hij een idee. De bevalling verliep soepeltjes dus denk ik het KISS-syndroom.
mochten het krampjes zijn; bij Nienke werden die opgelost door geen kraanwater te gebruiken maar bar-le-duc in de fles.
Ok dankje voor de tips. Ga in ieder geval nu het water koken. Kijken of dat verschil maakt. Ik laat hem niet de hele tijd huilen hoor....ligt er ook aan wat voor huilen krijsen ga ik er na 5 min effe kijken. Zeuren kan ik hem wel effe laten liggen.
Infacol werkte bij mijn zoon verstoppend en hij kreeg er maagzuur van.. Ben er dus mee gestopt. Als hij poepte stonk hij ook heel erg. Ik geef hem nu cinababy en dat gaat goed! En laten huilen? Zou ik ook zeker niet doen hoor, hij heeft pijn in z'n buikje en heeft dan juist behoefte aan mama (of papa)
Idd je kindje heeft pijn.. Daarom Moeten jullie hem troosten.. En vind 5 minuten in bed krijsen! Best lang voor zoon ukkie Hij heeft gewoon troost nodig
Jullie horen morgen avond hoe het bij de osteopaat is geweest misschien weet hij waar de onrust vandaan komt. Vandaag is hij ook veel wakker geweest....
Ben bij de osteopaat geweest. Ging allemaal goed hij voelde dat het nekje niet helemaal goed zat dus zenuwen in verknelling.....naar moetsen de darmkrampen en de opstipatie ook vandaan komen. Heb nu ook een ander middeltje tegen darmkrampen abc dophilus...hopelijk brengt dat een beetje rust in zijn buikje