ik zit er inderdaad al sinds dat het nog de postbank was ja. het lijkt nu trouwens net alsof ik iedere maand 500 in het rood staat maar dat is niet zo hoor hahah heb alleen 2x helaas mee moeten maken om wel een paar maanden achter elkaar in het rood te moeten staan. Maar goed dat was mijn '' verleden '' nu gaat het goed Nog steeds geen inkomen maar alleen in geval van nood in het rood en dan een dag of twee ofzo.
Suprise ik doe dezelfde opleiding. Heb ook baangarantie als ik klaar ben. Verder zit ik bij de Rabo inderdaad. Wip zometeen wel even binnen op het kantoor voor wat meer informatie. Recht op aanvulling vanuit de gemeente heb ik niet is me verteld, omdat ik bij fulltime werken meer dan het minimum verdien. Ik werk nu 24-28 uur. Bij 36uur zou ik rond de 1330 euro zitten per maand. Verder wordt mijn salaris op de rekening gestort en zou ik dus iedere maand een positief saldo hebben. Ik weet dat het niet de meest gunstige oplossing is, maar ik zou het verder ook even niet weten eerlijk gezegt. Bedankt voor jullie antwoorden!
de rekening van mijn man was ook postbank maar hij kreeg schriftelijk het verzoek 10 euro te storten om het aan te vullen tot 0.
Een extra baan is bijna niet haalbaar. Ik werk onregelmatig en vaak rond de 30uur ivm personeelstekort. De hele maandag ben ik van 12 tot 2230 op school. Alleen de maandagochtend zou dan een optie zijn. Denk alleen dat ik daar lichamelijk/geestelijk aan onderdoorga en dat lijkt me ook niet verstandig..
ik weet niet of een krediet handig is. je inkomen stijgt niet dus je blijft die 60 euro overhouden en dan neem je 150 van het krediet. dus dan heb je een bedrag van 150 euro minder op je inkomen dus ipv je nu 1000 in de plus staat sta je dan 850 in de plus. MAAR je houd nog steeds die 60 euro over eigenlijk. dus de maand erop moet je weer 150 euro nemen van het krediet. dan sta je dus al 300 rood en hou je nog maar 700 in de plus over. dan moet je de maand erop dus WEER 150 van het krediet en dan heb je nog 50 euro krediet en hou je in de plus 550 euro over. dan ben je dus 3 maanden gered en dan moet je weer ergens anders gaan zoeken.
Precies, het is een korte termijnoplossing. Zodra je die -500 bereikt hebt, dan heb je weer precies t zelfde probleem.
ben gelukkig niet de enige die er zo over denkt. na die paar maanden wat ga je dan doe een ander krediet nemen? en dan het ene gat met het andere dichten?
Maar als dit nu voorlopig de enige oplossing is die Toverbal heeft. Wie weet heeft ze in die tussentijd al wel een andere oplossing gevonden. Ik hoop het voor je meid! Geldproblemen zijn gewoon zwaar klote...
Weet je dit wel heel erg zeker? Want als,je meer zou werken zou je meer verdienen maar omdat het bbl opleiding is kun je gwoon even niet meer werken dus lijkt me raar dat je om die reden het niet zou krijgen. Heb je verder alles aan toeslagen ed aangevraagd, en ook alleenstaande ouderkorting?
nee hoor als je gewoon in de plus staat kun je dit gewoon weer ongedaan maken , succes ik heb het vorige week aangevraagd omdat ik ook niet uit kom ( mijn rekening word gebruikt voor de rekeningen en sta in het begin van de maand rood) en dit was afgeketst ach ja dan maar beter plannen
je werkt met school 28 uur? ik kreeg ook te horen dat ik er niet voor in aanmerking kwam omdat ik wel meer zou kunnen werken. Moest hier in eerste instantie nog met een werkproject mee doen. Maar na een paar gesprekken bleek dat ik met mijn 24 uur werk 4 uur school en dan thuis nog het huiswerk enz toch echt wel op een week van 40 uur zat om deze opleiding succesvol af t ronden. Volgens mij moeten ze je wel aanvullen om in elk geval tot het minimuum te komen. Er is een onderhoudsplicht die de gemeente heeft. MIjn ervaring is wel dat ze wel hun best doen om er onder uit te komen. Ze moeten dus rekenen met de uren die je nu hebt en niet met de uren die je zou kunnen hebben op een fulltime functie
Suprise thnks! Daar ga ik dan vrijdag even achteraan! Wie weet levert het dan toch wat op. Moet dat gewoon bij de gemeente? Als in op het gemeentehuis? Ik sta nu ongeveer elke maand 80 in het rood, omdat ze de rekeningen ervan af trekken. Ik neem wel meer leefgeld op dan de 60 die ik eigenlijk heb, omdat ik van 60 per maand echt niet rond kan komen. Die 500 krediet is dan meer om de rekeningen gewoon door te laten lopen. Vanavond komt moeders, misschien kunnen zij meedenken en of helpen. Verdiend zelf ook minimaal dus ik ga er niet van uit. En dat is ook niet de bedoeling. Alle toeslagen waar ik recht op heb, krijg ik. Gelukkig zijn er geen kindjes in het spel. Morgen heb ik een afspraak bij de bank om een en ander door te nemen. Bedankt voor jullie input!
Mijn inkomen is elke maand anders ivm ORT. Daar kan ik dus niet op bouwen en ik wil geen gedonder met verzekeringen enzo als in achterstanden opbouwen.
December krijg ik een dertiende maand, dus vang ik ook al weer wat op. Het is echt niet om leuke dingen mee te gaan doen, maar voor pure noodzaak. Zo verstandig ben ik dan wel weer.
maar dan kom je dus een maandelijks te kort. dus in de min staan is toch geen optie wa je aan het einde van de maand te kort hebt komt er volgende maand weer extra bij als te kort. dan gaat het toch mega oplopen?
Waarschijnlijk wel. In december krijg ik een kleine 600 extra en in mei ook. Ik hoop dat ik het daar mee op kan vangen. Ik weet anders ook niet hoe ik het moet doen..
Ik lees dat er geen kindjes in het spel zijn. Dan zou ik persoonlijk een dag extra gaan werken. Heel vervelend maar ik denk dat je meer in de problemen komt door structureel te lenen. Het is dan even opnieuw plannen met school huiswerk enz maar het is niet anders.
Ik heb al veel lichamelijke klachten. In anderhalf jaar tijd 3fikse ontstekingen, operatie en gekneusde ribben. Ik ben bang dat als ik er nog meer bij ga werken, ik lichamelijk en misschien geestelijk er aan onder door ga. Ik ga wel even rondkijken of er op de maandagochtend wat te vinden is. Andere opties heb ik namelijk niet, omdat ik onregelmatig werk. ik ben alleen elke maandagochtend standaard vrij.
Is het niet mogelijk dat je extra diensten draait op je werk waar je nu werkt? Zo kun je het een beetje op elkaar afstemmen. Probeer daarnaast je vrije tijd zo rustig mogelijk te houden. Het is misschien ff bikkelen maar niet onhaalbaar. Je werkt nu 24 uur en gaat op een maandag in de middag en avond naar school, dat zijn 4 hele dagen totaal per week. Als je je op je vrije momenten lichamelijk wat rust geeft...het is maar voor een jaartje. Beter dit dat straks een lange tijd achter de feiten aanlopen.