Nieuwe baan en nu?

Discussie in 'De lounge' gestart door RobinL, 3 nov 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. RobinL

    RobinL Lid

    29 dec 2015
    48
    0
    6
    Hallo dames,
    Ik heb gesolliciteerd bij een ander bedrijf als waar ik nu werk ik werk nu 32 uur en de nieuwe baan is voor 40 uur. Ik ga 1700 bruto verdienen is dit weinig voor 40 uur? Ik heb er totaal geen verstand van. Mischien kunnen jullie mij hiermee helpen. En mijn wens tot zwangerschap is nog altijd erg groot. Hoe denken jullie daarover bij een nieuwe baan gewoon doorgaan met proberen of zouden jullie het uitstellen Tot je een vast contract heb?

    Alvast bedankt veel liefs xxx
     
  2. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Wat verdien je nu met die 32 uur? Dan kan je inschatten of het normaal is.
     
  3. VBJ82

    VBJ82 Niet meer actief

    Het ligt eraan wat voor een baan het is, welk niveau.
    Ik heb een baan op hbo niveau, werk drie dagen en verdien €4000,- bruto per maand.

    Daarbij vergeleken is het minder, maar weet van mensen die minder dan jou verdienen.
     
  4. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Mijn hemel ik heb duidelijk het verkeerde vak gekozen :D
     
  5. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.058
    1.291
    113
    Nederland
    Op basis van deze info kunnen we weinig zeggen. Er hangen zoveel factoren aanvast.

    Welke sector bijvoorbeeld
    Is er een CAO
    Opleiding
    Ervaring etc etc..
     
  6. RobinL

    RobinL Lid

    29 dec 2015
    48
    0
    6
    Woow 4000 haha, het is mbo 4 niveau heb ik er geen diploma voor deze functiedus dat ik aangenomen ben is al super ik werk nu als leidinggevende in een winkel dat is 1350 bruto op 32 uur. Ik heb wel een afgeronde niveau 4 diploma alleen voor een andere richting als waar ik nu ben aangenomen.
     
  7. RobinL

    RobinL Lid

    29 dec 2015
    48
    0
    6
    Het is administratie sorry ben beetje onduidelijk
     
  8. RobinL

    RobinL Lid

    29 dec 2015
    48
    0
    6
    En ik ben 23 jaar nu
     
  9. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Hangt er inderdaad vanaf wat je doet, wat je verantwoordelijkheden zijn, of je een leidinggevende functie hebt, in welke branche je werkt, etc.
    Bij mijn huidige werkgever zou ik € 4000,- bruto per maand verdienen bij 5 dagen werken.... (plus allerlei secundaire arbeidsvoorwaarden, in totaal ruim € 1.000 bruto per maand waard). Dit met 10 jaar ervaring.
    Ik werk overigens maar 4 dagen, dus alles is naar rato.

    TS, kijk hier eens? Loonwijzer.nl - Bereken je Salaris, Check je Bruto Netto Loon, Minimumloon
     
  10. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.058
    1.291
    113
    Nederland
    Je bent nog jong en hebt geen ervaring in deze branche. Ik vind het dan een oké salaris. Mogelijk kan je ook nog groeien in salaris.

    Daarnaast is het natuurlijk een stuk meer dan jouw vorige baan. 1350 bruto voor 32 uur is bar weinig, maar werken in een winkel is ook slecht betaald. Mijn moeder werkt 40 uur en verdient minder dan ik met 24 uur. En ze werkt er ook al 15 jaar ofzo.
     
  11. butterfly83

    butterfly83 Fanatiek lid

    14 feb 2008
    2.047
    46
    48
    friesland
    Volgens mij heeft TS niks aan jullie bedragen!
    Dit is niet te vergelijken, dit betreft een baan zonder diploma en ervaring.
    Prachtig dat jullie met 4000 euro per maand thuis komen maar om TS geen vertekend beeld te geven wil ik even aangeven dat dit hoge bedragen zijn voor waarschijnlijk geen MBO niveau!
    Anders heb ik echt het verkeerde beroep gekozen!

    TS of jij blij kunt zijn met je loon hangt helemaal van jezelf af. Je bent nog jong en zult waarschijnlijk onderaan de ladder worden ingedeeld. Kijk eens naar de loontabel wat je bijvoorbeeld over 10 jaar zou verdienen.
    Vaak zit daar een groot verschil in en ga je ieder jaar een beetje omhoog. Kun jij rondkomen van dit bedrag en lijkt het werk je leuk?

    Ter vergelijking, ik ben op 21 jarige leeftijd in dienst gekomen als doktersassistente en verdiende toen 8 euro per uur. Nu werk ik nog steeds als DA, wel bij een andere werkgever en verdien nu bij 17 euro per uur.
    Werkervaring doet heel veel in Loon!
     
  12. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.058
    1.291
    113
    Nederland
    Nog even over de zwangerschap. Als je iets wil, moet je er voor gaan. Geen enkele baan zal volledige zekerheid bieden. De kansen op een vast contact tegenwoordig zijn ook klein.

    Ik had destijds nog een uitzend contract en raakte (gepland) zwanger. Tijdens mijn zwangerschap kreeg ik een jaarcontract. Ik was ook best wel in shock, want ik zat al op de helft van de zwangerschap en volledig in de ziektewet. Het antwoord van mijn leidinggevende: je bent zwanger, niet ziek. Je doet je werk goed en willen je niet kwijt.
     
  13. Logan

    Logan Niet meer actief

    Voor een baan waarin je geen diploma's hebt vind ik het een mooi bedrag. Meestal begin je ook onderaan de ladder. Misschien kan je in de cao zien wat je over een aantal jaar zou verdienen? Ervaring doet vaak ook een hoop.

    Wat heeft ts hier dan aan? :(
     
  14. Kersenvlaai

    21 apr 2014
    71
    0
    6
    Ik ben echt heel benieuwd in welke sector je werkt. Ga me direct omscholen! Krijg niet eens de helft voor zelfde niveau en hoeveelheid dagen
     
  15. Mamalove2014

    Mamalove2014 Bekend lid

    9 okt 2014
    649
    384
    63
    1700 voor 40 uur is hetzelfde als 1360 voor 32 uur. Conclusie je salaris is nagenoeg gelijk. Voor een leidinggevende vind ik het aan de lage kant, maar ik weet niet wat gebruikelijk is in die sector/bij dat bedrijf.
     
  16. Floeperd

    Floeperd Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.060
    2.403
    113
    Vrouw
    Ik werk 25 upw en heb een salaris van 2400,- per maand op basis van 36 uur. Hbo, secretaresse.

    Helaas geen 4000 voor 3 dagen ondanks dat het ook hbo is, maar sector en ervaring zeggen alles
     
  17. vaddie

    vaddie Fanatiek lid

    30 nov 2010
    4.016
    1
    38
    Vrouw
    In de buurt van Utrecht
    TS is pas 23 dus ik denk dat het dan voor een mbo niveau 4 baan in de administratie een net salaris is.
    Je kan nog zo veel groeien in je salaris.

    In mijn vorige baan, 40 uur en ook administratieve functie verdiende ik 200 euro meer.

    En inderdaad, laat je kinderwens niet tegenhouden door je werk. Vaste contracten betekenen niet meer zo veel doordat de ontslagregeling versoepelt is.
     
  18. VBJ82

    VBJ82 Niet meer actief


    Maar TS gaf in eerste instantie ook niet aan om wat voor functie het gaat, welk niveau, secundaire arbeidsvoorwaarden.

    Ik vind het een prima bedrag wat zij verdient. Ken genoeg mensen die van minder moeten rondkomen.
     
  19. Beepje

    Beepje Fanatiek lid

    14 feb 2013
    2.310
    9
    38
    Maar nu weten we nog niet wat jij doet voor 3 dagen in de week.
     
  20. mama079

    mama079 Fanatiek lid

    30 apr 2010
    1.065
    30
    48

    Het is een simpel sommetje: €1350 euro in vier dagen (voor t gemak van t sommetje uitgaande van 4x 8 uren. Bij andere indelingen is t principe t zelfde). €1350/4 dagen is €337,50. €337,50 x 5 dagen= 40 uren van de nieuwe baan=€1687,50 als je bij de oude baan 40 uren zou werken. Jd gaat er dus €12,50 bruto (gok ong €8,50 netto) op vooruit
     

Deel Deze Pagina