Moeder bevalt van zoontje, maar verliest dochtertje (1,5) op... - Het Nieuwsblad Vreselijk...arm meisje Wat een hel moet deze moeder nu doorheen gaan..
Jeetje, wat verschrikkelijk. Wat zo'n mooie dag moet zijn zal voor altijd een zwart randje er omheen hebben. Mijn hart gaat uit naar de familie, en in het bijzonder de moeder. Hier zijn geen woorden voor.
Koude rillingen over mijn hele lijf. Verschrikkelijk om dit te moeten meemaken zeg. Heel veel sterkte voor de nabestaanden.
Sprakeloos....hoe moet je dat ooit verwerken. En dan dat arme jochie geboren op de sterfdag van z'n zusje en ook vast wel de stress en verdriet van zijn moeder oppikt. Om maar niet te spreken van het schuldgevoel wat de familie zal hebben......😪😢😭
Ach arm meisje, arm babytje, maar vooral arme moeder (en vader). Wat een verdriet. Hoe verwerk je ooit zo'n groot verdriet?
Eerder dit jaar overkwam het ex-wielrenner Olivier Kaisen. Zijn zoontje overleed de avond voordat zijn dochter werd geboren.
Pfff, wat verschrikkelijk zeg. En dan zit je vol met die hormonen nog, rillingen lopen meteen over mijn rug. Dat gun je niemand...
Wat een gruwelijk drama! Krijg er helemaal de rillingen van, vooral omdat ik eind van het jaar een kleine krijg en mn eerste dan ongeveer 1,5 is.