We zijn nog plekjesvrij, maar ook pas 1.5 dag gestopt met de antibiotica. Hoop natuurlijk dat ze nu wegblijven, maar is nog te vroeg om dat nu te zeggen Vorige keren kwam het na een dag of 5/6 na het stoppen weer terug.
Hoop het zo voor je! Hier is het tot nu toe gelukkig weg gebleven, maar ben er nog steeds bang voor Sommige plekken blijven ook zo lang zichtbaar, dat ik steeds weer denk; toch geen nieuwe plek he? mijn duimen draaien!
Even in dit straatje. Kan je krentenbaard hebben zonder dat het erg uitbreid? Nr5 heeft al weken rond 1 mondhoek een rode plek, rood en schraal. Nu lijkt in de mondhoek ook een blaasje te zitten. Ze lijkt er geen last van te hebben verder.
Ik vermoed dat de krentenbaard er nu bij is gekomen door het wondje in de mondhoek. Ik zou wel starten met Fucidin om erger te voorkomen. Het hoeft sws niet altijd uit te breiden. Mijn oudste dochter had eens een rare plek bij haar mond en toen dacht ik ook niet direct aan krentenbaard maar een week later kwamen er wel korstjes. Dat was na een aantal keren smeren ook direct weg en ging verder niet uitbreiden.
Moet zo bloedprikken bij de huisarts assistente dus even gebeld en mag haar meenemen dat ze even kijken. Wel met kanttekening dat als het onduidelijk is voor hun alsnog de huisarts moet beoordelen maar hoop dat me zo een extra ritje bespaard blijft.
Mooi zo, hier volstaat het sturen van een foto al, het beeld is vaak zo duidelijk. Ik ben benieuwd of het inderdaad krentenbaard is. Het heerst ook als een malle, in de wijk waar ik werk ook echt een uitbraak, meerdere kinderen in gezinnen die besmet zijn en waarbij het toch maar moeilijk is om het goed weg te krijgen. Beter maar op tijd beginnen met smeren.
Hier tot nu toe nog krentenbaard vrij! Zijn nu gestopt met de zeep, dus we hopen dat het nu helemaal weg is Ja zou kunnen hoor, begon hier ook na een wondje.
Ja dat mocht ook maar dacht als ik toch moet rijden... Assistente vond het geen typische krentenbaard. En huisarts liep meer dan halfuur uit al dus nu toch foto. E Echt een wondje heb ik niet gezien. Leek heel lang gewoon schraal. Wat weer paste bij verkouden zijn dus door mond ademen en vaker lippen likken.
Ben benieuwd, kan ook zo'n kloofje in de mondhoek zijn. Goed vethouden ieder geval, even afwachten wat de huisarts zegt.
Huisarts verwacht geen krentenbaard, mogelijk wel schimmelen dus ksn maandag zalf ophalen (vandaag redde ik niet meer). Tot die tijd doorgaan met bepanthen
Ik vind het zo van wat ik lees niet op krentenbaard lijken. Ik zou t even aankijken en anders even de ha er naar laten kijken.
Hier lijken er tóch weer 2 plekjes te gaan komen Nog even afwachten of het inderdaad weer krentenbaard wordt maar lijkt er voor nu wel op. Anderen begonnen ook als klein blaasje
Dit vind ik eigenlijk niet uitzien als krentenbaard maar het advies van onze huisarts was altijd bij twijfel meteen al smeren
Nee klopt maar bij hem begonnen meer plekjes als een klein blaasje. Je hebt 2 verschillende soorten krentenbaard De creme helpt niet bij hem, dus smeren heeft weinig zin helaas.
Bij onze kids hielp fucidine ook niet. Toen hebben we clindamycine gekregen, al jaren hebben we het in huis nu.
Jeetje joh, wat balen zeg. Ik herken het zelf niet als krentenbaard maar omdat je al aangeeft dat het de vorige keer ook zo is begonnen dan mag je er wel rekening mee houden dat het weer terug is. Je zou bijna gaan denken aan een soort van resistentie tegen deze bacterie. Zijn jullie nu ook getest op dragerschap van de bacterie?
Ah nee! Zo begon het hier ook steeds dus heel herkenbaar. Maaaarr, ik zag op een gegeven moment alleen maar vlekjes en bultjes. Die zitten er normaal waarschijnlijk ook, maar lette ik natuurlijk niet zo erg op. Hier waren het toch geen nieuwe plekjes gelukkig. Maar hoe is het verder gegaan? Zijn ze groter geworden?