Ik vroeg me eigen af of dat je bij 1 dezelfde provider 2 abonnementen op jou naam mag hebben. (T-mobile) Ben benieuwd !
KPN mag je er 3 Vodafoon 2 (dacht ik). 3 is geloof ik ook het maximum wat een particulier mag hebben. Uitzonderingen daar gelaten. Bij T-Mobile maar 2? een collega van mij heeft 3 abonnementen daar, weet niet of ze alledrie ook echt op haar naam heeft staan. Maar lijkt me raar als je abonnement bij iemand anders op naam staat. Maar vaak word er gekeken naar wat voor soort abonnementen en toestel, en idd de creditcheck.
Ik werk zelf bij tmobile,en weet dat dit voor particulieren echt 2 zijn,bij aanvraag bij de 3e wordt dit standaard afgewezen.Misschien heeft zij deze zakelijk staan,daar mag je wel meer.
Hmm, ik denk dat ze dan bij iemand anders haar abo heeft op naam heeft staan. Zakelijk ben ik zeker van dat dat het niet zal zijn. Ik snap ook nooit waarom sommige mensen meer dan 2 abonnementen moeten. Ik heb 1 abonnement van mijn werk en een goedkoop sim only abonnement van T-Mobile. En ik haal mijn minuten amper. Op mijn werk zit ik met veel studenten, zodra een nieuw toestel uit is, moeten ze die hebben, zoals de I-Phone en de N-96 vaak hele dure abonnementen voor zo'n toestel gratis is, heel raar dat mensen in de schulden komen.
heb er ook 2. had kunnen verhogen maar nu kreeg ik nieuw toestel erbij en die dus verkocht, tja altijd voordeliger dan je huidige verhogen. natuurlijk alleen gunstig als je de belminuten ook verbruikt.
Mijn vader neemt mijn oude telefoon over zodat ik een wat nieuwere kan bestellen. Mijne is niet zo heel goed meer , en mijn pa hecht niet zoveel waarde aan telefoons dus ja
ik heb 3 abonnementen op mijn naam staan. en ik zit bij vodafone. maar volgens mij horen 2 nummers een beetje bij elkaar, want via internet kan ik mn rekening ophalen en die 2 nummers staan op dezelfde rekening. liefs mij