Hallo allemaal, ik moet vd week bloed laten prikken voor de 1e prenatale onderzoek. Nou vraag ik me alleen wel af of ik nuchter moet zijn(ivm glucose gehalte). Groetjes!
Volgens mij niet! Wat staat er op je aanvraag? Meestal staat er glucose, maar je hebt ook glucose nuchter. Even kijken wat er is aangevraagd Gefeliciteerd!
ik moest wel nuchter izjn bij mijn bloedprikken.. werd op verschillende dingen geprikt. oa de bloedgroep etc etc etc. en dat moest perse nuchter ik zou gewoon ff bellen , dan weet je het zeker
Ik moest wel nuchter zijn maar was zoooo misselijk dat ik een stroopwafel heb gegeten 20 min ervoor. Nu kwam er een verhoogd glucose gehalte uit en moet ik nog een keer haha.
Dames, ik moest idd nuchter zijn, heb het formulier nog ff goed bekeken. Daar zat ik dan met een lege maag in de auto richting ziekenhuis; en toen ik aankwam ook nog eens 10 wachtenden voor me! Gelukkig heb ik geen last van ochtendmisselijkheid, maar dat ik me nou toppie voelde! Snel daarna een bolletje hagelslag opgegeten die ik mee had, haha! Ach, alles voor het goede doel zullen we maar zeggen he?!
Ik hoefde ook niet nuchter te zijn. Alleen had ik een half uur ervoor een kruidkoek gegeten. Niet wetende dat dit vol met suiker zit. Nu moet ik 18-2 nuchter glucose prikken, want mijn suikergehalte was te hoog.