Hey dames, Bij niezen heb ik erge steken in mijn onderbuik en bij hoesten is het een drukkend gevoel. De rest van de dag lijkt het wel een zeurde brandende gevoel. Volgens berekening zou de 8e mijn innesteling geweest zijn. De 13e mijn nod. Zou het een teken kunnen zijn, wie herkent dit? Xxx
Het zou een teken kunnen zijn. Dat is altijd moeilijk te zeggen. Ik hoop het natuurlijk wel, maar ik herken het niet helaas. Spannend!
Ja ik weet het ook, maar het is de wil he hoeveel dagen voor de nod zou ik kunnen testen en moet het met ochtend urine?
Dat ligt eraan, wil je echt duidelijkheid dan zou ik tot NOD wachten, maar ik zie sommigen al 4/5 dagen voor NOD testen, dus dat kan ook. Of het slim is ligt aan de persoon zelf, denk ik. Hoe ga je met de uitslag om? Ben je nuchter genoeg om te weten dat licht positief soms toch vervelend eindigd en dat negatief soms alleen betekent dat je te vroeg getest hebt? Wil je weten of het vroeg is misgegaan of liever niet? Daar moet je zelf je keuze in maken, want jij kent jezelf het beste. En ik zou zeker ochtendurine gebruiken als je voor NOD wilt testen. Suc6!
Ik herken het wel, had ik vorige maand maar bij mij was t niets positiefs... Ik hoop voor je van wel maar ik ben er achter dat de 'klachtjes' elke maand wisselen... Ik zou zeker tot NOD wachten met testen maar dat is mijn mening. Succes met afwachten!