Hee allemaal, Sinds ik positief heb gepest heb ik echt ontzettend veel pukkels gekregen en andere bultjes. niet alleen op mn gezicht ook op mijn rug, borst , schouders , buik en ook andere genante plaatsen.. ik schaam me er ontzettend voor en voel me niet meer op mijn gemak zonder het te bedekken.. ik weet dat het er bij hoort en ik het voor lief moet nemen maar toch.. Ik weet van mijn huid dat het enige wat helpt tegen puisten is zonnebanken! Vroeger had ik het ook best erg, zodra ik begon met 1x per week zonnebanken ging het weg.. was ik weer 2/3 weken niet geweest zat ik weer onder! mijn vraag nu; zou het kwaad kunnen als ik 1x in de 2 weken 15 minuutjes zou zonnebanken??
Kort zonnebanken mag gewoon. Zorg ervoor dat je lijf niet te heet wordt, leg een handdoekje opgevouwen onder je stuitje, want die wordt dus wel heel heet en ik zou wel je gezicht insmeren met zonnebrand, tegen zws masker.
Je kan gewoon onder de zonnebank! Zet lekker de ventilator aan en smeer je gezicht goed in. De straling komt niet door je huid heen. Je kindje zal hooguit denken: 'Hè, wat is dat voor licht?' Het weer wordt hopelijk beter, dus wie weet kan je ook lekker in het zonnetje gaan zitten. Dat werkt ook erg goed. Bij mij werden de pukkeltjes rond de 15 weken minder.
Ik ging vanaf 12w weer elke 2w onder de zonnebank Daarvoor werd t me toch afgeraden omdat ze niet kunnen garanderen dat t safe is Pas mijn buik verbrand dat was natuurlijk opeens hoogste punt haha Maar daar zal je nog geen last van hebben