Onze oudste had dat pas met een maand of 4 volgens mij, tot een maand of 6. Werd steeds kaler en vanaf 6 maanden werd het weer meer. Onze jongste slaapt op haar buik, dus die is niet kaal geworden
Ons zoontje heeft dit gehad van ongeveer 2 maanden tot dat hij zelf kon gaan zitten en zittend speelde. Hij had een flinke haardos toen hij geboren was maar deze is rond de 4 maanden flink uit gaan vallen. Toen even bijna helemaal kaal. Daarna veel haar met die kale plek tot de 8 maanden.
hier nooit gehad, moet wel zeggen dat wij hem nooit op zn rug hebben laten slapen. legde hem om en om op zn zij te slapen alleen in de box lieten we hem op zn rug liggen. Naarmate hij vaker wakker was en dus meer in de box op zn rug lag werden de haartjes op zn achterhoofd wel wat korter en wat pluizig.
Mijn zoontje heeft geen kale plek gehad. Hij heeft altijd haar gehad, is nooit kaal geweest. Wel tussen 3 en 6 maanden wat minder haar. Mar nu is het weer heel dik en vol.
Eva kreeg rond 2,5 maand een kale plek op haar achterhoofd van het draaien met haar hoofd tijdens het spelen. Verder had ze al haar haar nog, is nooit uitgevallen. Lisa was een huilbaby de eerste 2,5 maand en lag daardoor weinig in bed en ze sliep ook al snel op haar buik en speelde veel op haar buik. Zij heeft geen kale plek gekregen. En heeft ook al haar haar gehouden.
Ons zoontje sliep trouwens ook op zijn zij en had de kale plek echt van het spelen op zijn rug. Nu ligt hij altijd op zijn buik te slapen.