Gefeliciteerd met je zwangerschap! Ja ik denk ook na over een tweede...maar als ik dan in zo'n periode als deze zit denk ik: dat ga ik nooit redden, ik vind het emt 1 al zo zwaar soms....
In een ledikant. Maar ik zit wel aan een peuterbed te denken. Ze mag straks naar een grotere kamer (oei daar zie ik ook tegenop want die ligt aan een drukke straat en enkel glas...maar als er misschien nog een baby'tje komt mag zij naar de grote kamer en baby naar de kleine kamer) Ben benieuwd waarom je dat vraagt?
Jeetje...zwaar...hier heeft ze t niet over spoken en monsters... Nee hier ook weinig nachten doorgeslapen...zwaar he,,,
mja ze had het tegen ons ook nooit over spoken en monsters... tot ik er specifiek naar ging vragen.. (naar aanleiding van het "afgeluisterde" gesprek zegmaar) En dan meer in de trant van dat ze moest uitleggen wat er precies was.. dat was de eerste keer heel moeizaam.. maar tegen de tijd we bij de babykrokodil kwamen.. ging het al veel makkelijker. maar daarvoor zat ze gewoon hardgillend aan mij vast letterlijk.. je kreeg dr handen gewoon niet los en maar panieken. inmiddels is de babykrokodil gewoon schattig (en al maanden neit meer gesignaleerd ook) maar toen werd ik er gek van nu gewoon moe, moe en nog moeier... ik zie mezelf inderdaad dit niet met 2 kinderen doen ook ondanks dat stapels mensen het doen. blijf ik me afvragen hoe het kan dat ik echt al zo lang continu moe, brak en gaar ben... terwijl andere mensen gewoon 3 of 4 kinderen hebben
maar saskia andere mensen hebben niet altijd slecht slapende kinderen. meeste babies en kinderen slapen gewoon. een kennis vertelde dat haar kindje van 13 maanden minimaal tot 8uur slaapt en na een flesje nog 2 uur door gaat.tja dan is het makkelijk.
zeker niet!hier ook zo een. hij heeft gewoon weinig slaap nodig.nog altijd zo geweest. maar goed, we zijn zo altijd stil als hij slaapt. stel je voor dat je nog een baby hebt die huilt en je oudste wakker maakt of andersom. hier blijft het bij een kind(omdat ik al 43 jaar oud ben)maar als ik eerlijk moet zijn:als ik 15 jaar jonger was zou ik het wel aandurven en dan maar snel achterelkaar 3 kindjes omdat je toch niks slaapt zeg maar. en echt hopen dat die 2 kindjes precies zo een schatten zijn als mijn eerste. hahaha.want het is niet alleen slapen en niet slapen. ik vind het echt prachtig om een moeder te zijn van zo een knul.
Ja dat stil zijn..ook zoiets...vicueuze crikel: meisje slaapt niet-meisje slaapt eindelijk dus sshhhhtttt...Maar ondertussen hebben we ook buren in een gehorig rijtjeshuis...dus zal ze ook aan geluiden moeten wennen...maar nu is ze gewend aan stilte omdat wij dat verkeerd hebben aangepakt...hadden gewoon geluiden moeten blijven maken...maar omdat je zo blij bent dat ze slaapt durf je de wc haast niet meer door te trekken Ik zeg ook niet dat ik het niet wil, een tweede, want dat is wel zo, maar omdat ik het nu zo zwaar vind, zie ik er wel tegenop om daar nog een keer doorheen te moeten als het weer zo'n slechte slaper zou zijn.
nee hoor je hebt het niet verkeerd aangepakt met stil zijn!!!!sommige kinderen wennen dat nooit. mijn jongen sliep in de eerste 4 maanden wel door geluiden heen en daarna ineens niet meer. dus het zal waarschijnlijk wel weer terug komen. soms gaat de deur zo hard en hij wordt helemaal niet wakker. soms is hij wakker van sluipbewegingen van mama in de gang. sommige kinderen hebben geen idee wat maakt een speciefiek geluid andere kinderen kunnen allerlei geluidjes al heel jong onderscheiden. het is een gevoeligeheid die niet weg gaat of went. en de tijd gaat zo snel, voordat je weet zijn ze het huis uit(hoor je van de mensen)
heb het hier ook weken gehad. Meneer kwam op dn duurr zelfs het ledikant uit met slaapzak aan. Een peuterbedje gekocht en nu gaat het bijna altijd goed!
wij hebben dit probleem ook gehad met onze oudste dochter (toen 19 mnd) 's middags en 's avonds was het drama en 's nachts zaten we zeker een uur met haar beneden. Op een gegeven moment was ik de strijd zo zat dat ik het middagslaapje heb laten vallen en we hebben een peuterbedje voor haar gekocht en het probleem was over! Ze sliep 's avonds weer op tijd en de hele nacht door. Het enige wat we nu nog hebben is dat ik bij haar moet blijven tot ze in slaap valt, maar dat is maar 5 minuten en dan ligt ze in dromenland tot de volgende morgen. Misschien werkt het om het middagslaapje te laten vallen (heb niet alles door gelezen dus weet niet of het al gezegd is..) maar hier scheelde dat dus heel erg veel..
sja maar ook MET middagslaapje is ze kapot aan het eind van de middag... Wat het peuterbedje betreft: hoe doen jullie dat dan als de kleine het kamertje uit komt? Op mamma en pappa hun slaapkamer en ook andere kamers staan wel spullen waar ze niet aan mag komen...en we kunnen toch moeilijk op alle deuren sloten zetten...hoe doen jullie dat?
Snoebeltje Wij dachten ook dat Lenn uit bed zou komen elke nacht, maar gebeurde niet.. In het begin bleef hij in bed zitten en riep papa of mama.. Na een paar weken klom hij uit bed en hebben we simpelweg de deur dicht gedaan.. Inmiddels weet hij waar hij wel en niet aan mag komen (over het algemeen dan) en wandelt hij rustig van zijn naar onze slaapkamer..
Snoebeltje; ik blijf bij haar tot ze slaapt (binnen 5 minuten) want anders blijft ze er uit komen en ze valt er sneller door in slaap. Maar als ze 's avonds of 's nachts wakker wordt gaat ze meestal huilen en als ze er wel uit komt loopt ze naar het traphek om me te roepen. 's nachts en 's ochtends loopt ze gewoon naar onze kamer en klimt op bed maar zit verder nergens aan. Bij onze slaapkamerdeur hebben we de deurklink gedraaid zodat ze die niet open krijgt als die dicht zit, de kamer van haar zusje staat wel open maar daar gaat ze niet heen als ze wakker wordt.
@snoebeltje: er komt toch een dag dat je het moet proberen hè Hier ging het prima. Alle enge dingen van haar kamer enzo En deur dicht. Speelgoed op dr kamer voor 's ochtends vroeg en ze komt er pas uit als ze trek heeft meest van de tijd. Gaat hier alweer 2 jaar prima
Ik ga dat dan ook maar proberen, zodra ze naar een grotere kamer gaat dan denk ik...maar even kijken. Ze heeft nu een klein kamertje, peuterbed erin zetten maakt de kamer dan wel erg mini Huilen ging vannacht iets beter. Ze is zelfs een paar keer in slaap gevallen zonder speen (die had ze uit bed gegooid). Ik zie wel op tegen vanavond, dan is haar pappa weg en moet ik het alleen doen, met buren die nog steeds aan het klussen zijn naast ons:x