ik weet dat je tijdens je zwschap geen kruidencreme mag hebben zoals val blanc, paturain enzo maar wat met de gewone kruiden boter? mag dit ook niet? dit is toch gwoon roomboter met kruiden erdoor? iemand enig idee?
Waarom zou je geen kaas mogen dan? Je mag alleen geen kaas die gemaakt is van rauwe melk. Brie en paturain enzo mogen gewoon hoor.
volgens mij mag je ook allebei. het zijn meer de kazen zoals bv een blauwe schimmelkaas die je niet mag hebben. lijkt me ook niet echt lekker maar dat terzijde. je mag meer kazen wel dan niet! joyce
je moet gewoon op de verpakking kijken of het gepasturiseerd is. of het op internet opzoeken als je de naam weet.
Oeeeee dan had ik het HEEEEEEEEL zwaar gehad als ik dit niet had mogen eten... ben verslaafd aan die dingen! Hihi geniet ervan
Ik heb liever niet dat een zwangere vrouw het eet, want je gaat ervan uit je mond rieken... Maar verder kan en mag je het gewoon eten hoor Dus trek je van mij niets aan!
Waarom zou je die kruidenkaas niet mogen eten? Ik eet het zo vaak. Ook kruidenboter vind ik heerlijk en eet ik ook gewoon. Het is allemaal gepasteuriseerd dus waarom niet. Tja als je niet van kruiden houdt is het wat anders. Maar volgens mij mag het wel gewoon.
Dat mag je allemaal gewoon hoor. Wat je niet mag zijn rauwmelkse zachte kazen en die zijn in Nederland amper te verkrijgen.
Blue d'Auvergne, Gorgonzola en Stilton allemaal gemaakt van gepasteuriseerde melk, Roquefort is rauwmelks.
Oh dus mijn favo Bleu d'Auvergne mag dus wel..... JOEPIE. Ik meende dat dat soort kaas niet mocht vanwege de schimmel, maar dat zit dus ook weer op het pasteuriseren vast.
oke allemaal bedankt voor jullie reacties! dan wwet ik t alvast een zwschap zonder dit zou idd moeilijk worden hahha nu alleen nog zwanger worden hihi