Nadesy:haha ja ik zag meteen wie jij was maar zie nu pas je banner, wauww meid, gefeliciteerd!!!!Met jou en Roel gaat alles dus ook weer super zo te zien?!!!top geniet ervan!!! @de rest:thnx meiden, voor de eventuele felicitaties! xxx een beetje onzekere in..
Hier was het heel erg onverwachts maar natuurlijk mega welkom maar idd met Roelof en mij gaat het heel goed gelukkig! hey en logish dat je wat onzeker bent maar het komt goed echt,je hebt een super mooie tweede lijn gefeliciteerd
Fijn te horen dat het weer goed gaat tussen jullie!! Maar jullie waren er dus niet voor bezig ofzo?? En hoe gaat het met je nieuwe baan??
Nee was voor het eerst van me leven net 3 maanden aan de pil! maar het is natuurlijk mega welkom hoor ja gaat goed wel zwaar nu fulltime aan het werk hihihi maja komt ook vast wel weer goed
Nou, dit zijn gewoon positieve testen hoor, echt geen indroogstreepjes! Gefeliciteerd dus. Die 15 minuten komen echt niet zo nauw hoor, als je pas na een uur een streep krijgt, dan heb je een indroger (maar bij jou zat ie er wel gelijk met de afleestijd, alleen nog wat licht). Bij mij betekende een indroogstreepje na een uur trouwens ook beide keren dat ik zwanger was... (want 3 dagen later dan een positieve test).
duidelijk positief! ook na 5 minuten. De teststreep hoeft niet zo donker te zijn als de controle streep. Een heel licht streepje betekent al positief!
Ik denk ook dat hij posi is. Als hij bij mij negatief was dan bleef hij helemaal wit ook na afleestijd
nou meiden, heb net een test van cb gedaan, en de plus stond er duidelijk binnen 2 minuten!!! ben dus toch echt wel zwanger!!!hoelang, geen idee, zal denk ik een echo moeten gana uitwijzen?!!! zal straks nog wel even de foto plaatsen ) iedereen bedankt voor jullie lieve reacties en medeleven, toppie!!!
Had je koorts rond je eisprong? Dan denk ik dat je nu 11dpo zit. En die test, die is positief!! Gefeliciteerd!!
@nadesy, nou vraag me af of die echt kloppen.geloof daar niet zo in haha, volgens mij maakt iedereen anders hcg aan, en vond ze ook verotte duur trouwens maar jij bent dus door de pil heen zwanger geworden??wauw das helemaal onverwacht. babyd eh nou weet niet wanneer me eisprong is geweest, dus geen idee. heb wel koorts gehad, maar of toen ook me eisprong was mijn cyclus heeft 7weken geduurd voor deze positieve test maar gok zelf dat ik nu echt pas rond de 4 weken zit. liefs
nadesy jij wist dan zeker ook niet hoelang je precies zwanger bent ofwel?heb je daarom ook zo vroeg je echo?