Hello Ons zoontje van 7mnd krijgt nog jbpm door zijn standaardvoeding ivm reflux. 2 schepjes op 210+7. Smorgens en savonds krijgt hij pap door zn melk ook met jbpm maar minder. Nu wil ik af en toe een pyjamapapje geven, als hij bijv gaat logeren, ipv de gewone pap. Van die kant en klare pakjes die je alleen hoeft op te warmen. Maar de jbpm mixt hier niet doorheen? Zonder jbpm heel veel spugen helaas... Iemand tips?
Ik zou de gewone pap meegeven. Gewoon de juiste aantal scheppen in een bakje doen. Die pyjamapapjes zitten vol met suiker.
Ik vind de suiker nog wel meevallen wil hem gewoon af en toe ook wat anders geven dan steeds maar hetzelfde Zou het met schudden wel lukken?
de oudste kreeg ook die kant en klare papjes savonds. ze kreeg ook jbpm door de gewone melk. niet door reflux maar ze spuugde gewoon veel. het pyjamapapje had ze juist geen moeite mee om dat binnen te houden omdat het al wat dikker is. heeft bamix de papjes ook niet gewoon in poedervorm? want dan kan je het idd gewoon in een bakje meegeven