Groot gelijk dat je zenuwachtig bent Ben reuze benieuwd naar de uitslag van de CB test. Laat je het vanmiddag hier weten?
Meid, volgens mij ben je hartstikke zwanger hoor! Net als de rest al zegt, grote kans dat die van de ha gewoon meer Hcg nodig heeft! Ik was al ruim anderhalve week overtijd toen ik met de KV 2v5 testen aardig goed positief testte, maar die van Moeders v Moeders nog heel licht... Enorm verschil tussen die testen! Heel veel succes meis, ik duim voor je!!
Fashion: Nou dan ben je toch echt overduidelijk zwanger hoor !!! Heeft de dokter je nog terug gebeld? Miss kan je over een paar dagen bij hun terug komen voor een nieuwe urine test? Of anders een bloedtest. Iig een voorzichtige gefelicteerd hoor !!
Dankjewel Ik heb een afspraak voor woensdagochtend om de test daar nog een keer te doen. Ben benieuwd of ie dan wel positief is.
Dankjewel Had echt de zenuwen toen ik op de test moest wachten maar zag na een paar seconden al zwanger
@ fashion: lees ff deze topic door, wat moet jij zenuwachtig zijn geweest zeg, maar gelukkig écht zwanger: gefeliciteerd! Raar dat je bij de huisarts negatief testte, daar vestig je toch een beetje je vertrouwen op :S. @Wendy: jij nog nieuws????
@ingrid ( zie mijn topicje) ik heb vannochtend weer negatief getest maar de gyn gebeld hierover.. die vond het raar dat ik toch positief heb getest.. dus ik werd om 12 uur trg gebeld dat ik mocht langskomen voor een bloedtest.. dus ben erg benieuwt! Morgen krijg ik te horen hoe of wat.. mocht het niet zo zijn dan moet ik mrogen met provera beginnen en daarna Clomid 100 .. gaan we gewoon officieel ronde 8 in ( ronde 2 met clomid)
@Ingrid: DankjeJa idd, moet evengoed nog naar de huisarts voor een test, ben benieuwd of die dan ook positief is @Cindy: Dankjee, ja ben echt blij
Kom net bij de dokter vandaan en heb weer een test laten doen, hij is wel positief maar nogal licht.. Ik moet nu over 2 weken terugkomen om opnieuw een test te doen of ie dan donkerder is geworden.. Voel me nou nogal onzeker of ik wel echt zwanger ben Nu moet ik gaan afwachten tot die twee weken dat vind ik echt moeilijk