Hoi, Ik ben maar amper overtijd maar had een voorgevoel.. Heb twee testen gedaan. De eerste gaf na tien min pas een streep die uiteindelijk heel donker werd. Toch nog maar 1 gedaan, na 5 min een bijna niet zichtbaar streepje en na 10 min ietsjes duidelijker maar nog best vaag.. Wat denken jullie? Beter ook even een clearblue test kopen? Ik doe er een foto bij van de laatste test na 15 min. (Ben niet zo handig met alles uploaden...)
Ik zie al wel best duidelijk een 2e streep. T schijnt dat deze testen tegenwoordig iets langer de tijd nodig hebben om een goed resultaat te geven. Ik zou over 2 dagen nog eens testen. Dan zou ie al wel wat donkerder moeten zijn. Spannend!
ik zie hem overduidelijk. gefeliciteerd! hier liep hij ook zo sloom door verwachtte een knaller en kreeg een super vage streep. na 10 min BAM, kwam de knaller op mijn avatar :') ik weet niet wat ze hebben gedaan met die testen, maar vroeger waren ze beter
Dit was de eerste na bijna een half uur. Maar ik had wel teveel druppels gedaan.. Kan dat dan zo'n veel duidelijkere reactie geven?
Duidelijk zwanger! Ik begon met testen 5 dagen voor NOD en toen waren ze super licht ... 2 dagen voor NOD weer een test gedaan maar eigenwijs als dat ik was met bijna 2x zoveel druppels urine dus test was zeiknat! streep was dan ook super donker!! ik hartstikke blij maar volgende dag met ochtend urine en het juiste aantal druppels veel lichter! was gelijk in shock en dacht o god, het gaat los laten of weet ik veel. Niets aan de hand, check me banner maar haha. Dus lang verhaal kort te maken, te veel druppels kan dus die streep donkerder uitvallen maar zwanger ben je wel! er moet toch echt HCG in je urine zitten voor een zichtbaar (licht) streepje ... dus geniet ervan je bent gewoon zwanger!