Maandag 1 juni heb ik mijn nod gezien mijn redelijk stabiele cyclus van 25 dagen. Vorige week dinsdag/woensdag positieve ovulatietest gehad. Ik hoop dat het gelukt is deze maand, voel me andere dan voorgaande maanden toen mijn lichaam me gewoon ontzettend voor de gek hield. Moet onder andere minstens 2x per dag inlegkruisje vervangen (wit/transparant) wat eerder niet zo was..borsten beginnen wat zeer te doen en dacht zaterdag drupje bloed te zien in inlegkruisje.... zou het dan nu zover zijn? maar mijn vraag is: wanneer zouden jullie gaan testen? is nu dus 7 dpo, is wel erg vroeg he? ik wil proberen het tot maandag te wachten maar denk niet (lees: weet het wel zeker) dat me dat niet gaat lukken. maar elke keer negatief ook geen zin in... pffff irritant hoor deze dagen... wat zouden jullie doen?
Je had woensdag toch die positieve smiley op cb? Je ei springt dan pas na ong. 24u. Er vanuitgaande dat je eitje dan donderdag gesprongen is zit je pas op 5dpo. Dus dan is testen echt nog veel te vroeg. Heb je normaal een wat kortere LF?
ja dinsdag en woensdag smiley gehad! dan is het inderdaad nog te vroeg.. met LF bedoel je Lutale Fase toch (van ei tot ms)? Ik heb een cyclus van 25 dagen, de laatste maanden ca. 2 week na ms ei en dan ca. 1,5 week daarna weer ms. Dus dan is LF denk ik kort
Ja dan is je LF wat korter. Het is nu echt nog wat vroeg. Zo spannend het die wachtweken en ze duren voor je gevoel altijd te lang!
Ik zou minstens wachten tot 26 dagen. Als je te vroeg test heb je nooit echt zekerheid. Als het positief is en het gaat op dag 25 mis,dan heb je voor je gevoel een miskraam. Als je niet test, dan wordt je misschien gewoon ongesteld.
bedankt allemaal voor de reacties! ik ga proberen te wachten tot dit weekend en anders tot dinsdag! pfff hoop dat het lukt!
De innesteling vindt plaats van 6-10dpo. Vandaar dat een lf ook minstens 10d moet zijn. Testen kan gemiddeld va 12dpo.
Hoi hoi we gaan beetje gelijk op hoewel mijn cyclus langer is. Onregelmatig ongi Laatste ongi 25 apr ovulatie 17 mei Heb zaterdag bruiloft en wil dus weten ivm drinken smoesjes enz Sinds aug aan het proberen en 1mk feb sinds het proberen drink ik tijdens de lf niet you never know masr telkens tevergeefs Btw 2011 bbzw gehad en feb mk bij allebei zero symptomen alleen gevoelige borsten maar dat heb ik meestal voor ongi. Zit te twijfelen om morgen ochtend 11dpo 2v5 testje te doen of is dat te vroeg?
Ik had een heel licht streepje op 10 dpo en vervolgens ook een licht maar nog ietsje beter zichtbaar streepje op 11 dpo. Op 12 dpo knaltest. Ik denk dat je in principe vanaf 10 dpo kunt testen maar aangezien niet iedereen even snel hcg aanmaakt wil een negatieve test dan niet zeggen dat je ook echt niet zwanger bent. Snap alleen heel goed hoe moeilijk het is want ik wilde ook wachten tot mijn NOD maar hield het niet vol . Je kan het proberen op 10 dpo, maar houd in je hoofd dat het nog weinig zegt.
Dank je! Ik ga het proberen! Sinds vandaag hele rusteloze benen en ze voelden op het werk (als ik even stil stond of tijdje gelopen had) aan als of ik net een uur naar spinningles was geweest..en ze tintelen/voelt vervelend aan...moeilijk om te omschrijven . daarnaast ontzettend moe.... lag net al te slapen. .? Weet dat het niets hoeft te zeggen maar dit heb ik ook nooit (vooral dat van mijn benen niet)