Omdat ik niet echt een onderwerp hier heb kunnen vinden waarin middels een poll de "beste" testen uit de bus komen, bij deze (alsnog?) een poll. Mocht 'ie er al zijn dan sorry voor de spam ===== ---> Na de reacties van Seth en Juju nog snel even deze aanvulling: met de beste testen bedoel ik de duidelijkheid ervan. Of dit nu duidelijk negatief of positief is maakt niet uit. Sommige testen zijn zo vaag met lijntjes boel, en sommigen weer té gevoelig. Op die manier bedoel ik de vraag Niet zozeer welke test uiteindelijk de positieve uitslag bracht
Las.... Welke test is het best...? en dacht gelijk... nou een positieve natuurlijk.. Zelf vind ik cb ditital duidelijk.... maar kv lees je veel goede dingen over.. heb ik alleen geen ervaring mee.
Tja wanneer is ie goed he? Heb nog geen 'beste' test gehad zelf Lees slechte dingen over Predictor en goede over KV 2 voor 5. Die van de babyboomshop en testjezelf.nl hebben geen indrooglijntjes weet ik uit eigen ervaring.
van kruidvat, maar dan wel die van 2 voor 5 euro! en daarna de digitale CB met indicator, maar vanwege de prijs koop ik die wat minder vaak
Kruidvat 2 voor 5!Zeker weten!Goed en goedkoop! Daarna idd clearblue en die van de apotheek vind ik ook wel fijn en duidelijk................
Clearblue de normale met kruis. Gaf een hele duidelijke streep met avondurine 4 dagen voor NOD, terwijl de KV 2-5 euro met dezelfde urine een heeeeele vage streep liet zien! (zie album)
ik zie dat niemand sensitest heeft gekozen.. zelf klopte het bij mij altijd tot nu toe.. alleen deze keer is beetje raar, had een kei positief test (extra sensitive) maar andere testen blijven negatief..
Hu? Wat raar. Welke dag van je cyclus zit je nu,of ben je al overtijd? Wel raar idd Hou je ons hier even op de hoogte?
Ik weet het niet, heb nog niet zoveel verschillende geprobeerd. Had alleen vorige maand 1 van da en die gaf eerst een streep waarna die snel weer verdween, dus die koop ik niet meer. Ik had bij m'n eerste een etos-test. Gaf een duidelijk positief resultaat. Ik heb nu kruidvat 2 voor 5 euro klaar liggen want daar hoor ik veel goede verhalen over en die zijn tenminste niet zo duur (voor iemand zoals ik die zich nooit in kan houden met testen)
ik hou je op de hoogte.. ik weet niet psies wanneer mijn nod dag is.. ik had mijn laaste nod op 11-11 en had pas een ei op 6-12.. dus denk dat het misschien nog ff kan duren voor mijn nod er zou zijn (hoopelijk blijft ie uit)