(Aanstaande)moeders een vraagje? Ik moet zowiezo in het ziekenhuis bevallen en ben dus onder controle bij de gynacoloog. Nu zei een moeder die net bevallen is net op het schoolplein tegen me dat je ook een verloskundige moet regelen voor de na-controles. Maar bij mijn andere kids kwam die gewoon na me bevallingen bij me thuis, en die waren ook in het ziekenhuis. Dus mijn vraag: Moet ik nu een verloskundige zelf regelen?Ook al loop ik bij de gynacoloog?Of gaat dat weer automatisch? Pfff is ook allemaal weer een tijd geleden Alvast bedankt.
Ik ben bij mijn vorige zwangerschap pas aan het eind onder behandeling van de gyn gekomen en had dus al een vk. Ik mocht kiezen, nacontrole bij de gyn of vk en heb voor de laatste gekozen..
Ik neem aan dat dat vanzelf gaat. De gyn zal je namelijk overdragen aan de VK. Vraag het anders even de volgende keer bij de gyn.
Hier ging het ook vanzelf... bij mij was het de huisarts die de nacontroles deed. De vk en de gyns doen hier beide niet aan huisbezoekjes.
Dank jullie wel dames Het lijkt er dus op dat het automatisch gaat maar ik vraag het even na gewoon bij de volgende controle Bedankt
Meschien dat het per regio of ziekenhuis verschillend is maar ik loop voor de controles ook in het ziekenhuis en moet ook daar bevallen net zoals bij de eerste. En ik moet dus wel de verloskundige bellen voor de na controlles,moest dit ook doen bij de eerste,het gaat erom dat de verloskundige bij jou thuis komt enkele dagen naar de bevalling. Dus ik zou het gewoon even navragen bij je ziekenhuis wat je moet doen. Groetjes jeslin
Mijn gyn zei dat het misschien wel net zo netjes was als ik de verloskundige hier in het dorp op de hoogte zou brengen; zij bellen hen sowieso na de bevalling.
Ik zal ook in het ziekenhuis bevallen en ik moet ook een verloskundige regelen voor de nacontroles. Zij zal een verklaring in moeten vullen voor het ziekenhuis.
ik moest dit ook zelf regelen. de gyn. doet hier geen nacontrole en ik ga naar een kraamhotel. heb een verloskunde moeten bellen zodat zij daar de nacontrole`s doet.