Ik vind het wel heftig om gelijk te "waarschuwen" voor die tests omdat jij ervan overtuigd bent dat ze niet goed zijn Zo maak je een heleboel vrouwen onnodig onzeker over hun uitslag. Je zegt dat je man al vanaf 30cm een lijntje ziet, dan zou er ZEKER wat te zien zijn op je foto's ook en niemand ziet wat. Beetje heftige reactie op een simpelweg negatieve uitslag, daar kunnen ze bij kruidvat niks aan doen hoor succes bij de volgende ronde!
Ik heb het ook wel es gehad, idd.. maar een de indrooglijn ziet er toch echt anders uit dan een positieflijn...
Nou meiden misschien heb ik slechte ogen maar zie dus geen 2de streepje... Ik ben erg tevreden over de KV testen... wij zijn 3 jaar bezig geweest dus ook heel veel testen versleten maar nooit vals positief of een indrooglijntje... Maar voor 4 week terug een duidelijke positieve-test.... Ik wist nie eens hoe een KV test eruit zag met 2 spreepjes hahaha Alicia
Ik weet niet wat het met mij is met die testen, blijkbaar reageert hij toch ergens op in mijn urine. Het is dan wel geen knalstreep, maar het is toch vervelend dat hij wel een vage streep geeft. Ik ga ze dus niet meer gebruiken. Let op, ik bedoel dus wel echt een vage streep, maar ja denk dat wel meer mensen met elke streep blij zijn als ze zwanger willen raken. Ik zou er ook niemand voor willen waarschuwen. Denk dat als je hier leest dat de test meer dan betrouwbaar is, en dat het echt maar bij een enkeling voorkomt. Oja, en dus inderdaad geen indrooglijn, maar een valspositieflijn in dit geval. (ben er nu deze keren echt bijgebleven om te kijken of het nou indroog of niet was)
dat is idd heel lastig laurierblaadje ..Ikzelf gebruik pf de kruidvat testen of sensitesten midstreammet hartjesvenster ....6voor 9.99 .........
jah die + test...dat weet ik al heeel lang! de test streekje moet even dik zijn. en geen pennen streepje, maar wist ik al heel lang! 2 voor 5 euro zijn super testen!!!
Ik heb ook altijd indrooglijntjes en hele vage streepjes hoor. Volgens mijn arts omdat ik vaak niersteentjes en niergruis heb en aan de bloedverdunners zit en daardoor altijd een spoortje bloed in mijn urine wat weer zo reageert bij een testje.Ik tel de extreem lichte lijntjes daarom ook niet echt mee.Het moet echt na een dag of 2 donkerder worden wil ik geloven dat er iets zit. Ik heb het trouwens bij veel testjes die roze lijntjes hebben zoals de KV-de DA-de predictor etc....bij de blauwe lijn testen heb ik er geen last van.Wel heb ik vaak als ik positief test met de CB een dunne maar donkerblauwe streep wat vaak hier word gezien als een indroogstreep of een vals positief maar bij mij als ik daarna bloedprik heb ik dus wel HCG in mijn bloed en ben ik wel zwanger. Ik zweer het je...mijn lijf is abnormaal....lol!!!!
ik heb zelf ook altijd getest met de 2 voor 5 euro testen... bij mijn 2e zwangerschap bij 4 dagen voor NOD posi en als ik niet zwanger was bleef ie ook nega... afgelopen maand wel een posi test gehad door de pil heen, dus misschien zwanger geweest...maar ik vind het goeie testen ik heb trouwens in je album gekeken maar ik vond geen foto's dus ik kan niet zeggen of er wel of geen lijntje staat
Snap het niet had toen ergens gelezen dat de kruidvatzwangerschapstesten als beste uit de bus kwamen, doordat ze heel erg gevoelig zijn voor het zwangerschapshormoon en ik heb toen 4 testen gedaan (2 doosjes gekocht) en alle vier waren ze heel duidelijk vrijwel direct na het aanbrengen van de urine en ze klopte ook, aangezien we nu 9 maanden verder zijn en ik elk moment kan bevallen...althans als de kleine dat ook wil.
ik kan ook met zekerheid zeggen dat de kruidvat testen met een + vals positief geven het is mij ook overkomen , en voor diegene wie het ook gebeurt raad ik aan een mail te sturen naar kruidvat dan krijg je je test vergoed , groetjes manuela
Ik snap ook niet waarom ze bij kassa of radar..weet ik niet meer zo geweldig bleken te zijn.. die 2 voor 5 euro zijn voor mij echt geweldig.. nooit vals mee getest of iets dergelijks.. en goedkoop..makkelijk te doen..etc.. maar die + van KV..bah.. wat een rotdingen.. vaak pennestreepjes die niets betekenen maar toch hoop geven.. maar toen mijn man een keer zo'n test deed en een weliswaar lichte, maar mooie brede streep kreeg wist ik het zeker.. die zou ik nooooooit meer gebruiken..
Ik heb met die van 2 voor 5 euro nog nooit een indroog lijn gehad. Die andere geeft vaak genoeg een dunne 2de streep.
Die kruidvat test 2voor5 heeft volgens mij geen indrooglijn, bij mij altijd spierwit gebleven. Daarintegen is de kruidvat plus-min test echt slecht, bij mij heeft hij vals positief gegeven, een duidelijke indrooglijn, dus. Die koop ik nooit meer. Sowieso nooit goede ervaringen met kruidvat testen.. Geef mij maar clearblue.
Ze zeggen niet voor niets dat je de test na een aantal minuten weg moet gooien.... ik zag binnen 30 seconden al dat ik zwanger was! Een dikke vette streep!
Ik heb in maart ook een hele lichte lijn met kv 2 voor 5 euro gehad. Ik was toen aan de nuvaring en verwachte geen zwangerschap totdat mijn ongi 2 dagen later dan normaal er nog niet was. (Is bij mij tijdens nuvaring gebruik altijd gelijk). Wel een licht streepje. Maar 2 dagen later dus niet meer bij een nieuwe test.Voor de zekerheid even naar de HA. Die zei dat de testen van tegenwoordig heel erg gevoelig zijn. Hij vertelde me dat wel 50% van de bevruchtingen al eindigen in een miskraam voordat of rond je menstruatie. Veel vrouwen weten dus helemaal niet dat er een beginnende zwangerschap was. Maar tegenwoordig dus wel steeds vaker of wordt het op vals positief gegooit omdat men dus al heel vroeg met deze gevoeilige testen kan testen. De kans is dus veel groter dat er wel degelijk sprake is geweest van een beginnende zwangerschap bij veel vrouwen die denken dat het vals positief is.
Je kunt ook een ''vals'' positieve test krijgen doordat je wel zwanger bent maar dat het alsnog mis gaat. Dat schijnt heel veel voor te komen, ik geloof dat het 33 procent was ofzo? Daarom wordt ook altijd aangeraden om sowieso pas na je nod te testen. Ik heb overigens ook alleen maar goede ervaringen met de kruidvattesten.
Ik heb zo'n twee maanden geleden ook een 'vals positieve kruidvat test gehad. Met echt een duidelijke 2-de roze steep binnen de tijd. De volgende dag en daarna was die weer negatief. Het zou heel goed kunnen dat het vroeg mis is gegaan natuurlijk. Maar het is wel zo dat ik PCO en totaal geen cyclussen heb. Daarna heb ik trouwens ook geen menstruatie gehad... Verder heb ik toe nu toe altijd hele goeie ervaringen gehad met de testen en blijf ze dan ook gebruiken.