Hello, Ziva: van harte gefeliciteerd met je verjaardag! Maranka: " beebje in de toekomst " zal komen doormiddel van een hersteloperatie en hoogstwaarschijnlijk weer ICSI vandaar. Taby: niet nodig, je hebt het goed mijn naam begon met mama.... dan moet je het wel weten denk ik. SAm: ik jouw wel
Meiden, bedankt voor de felicitaties. Wij zijn heerlijk uit eten geweest en hebben echt even genoten van de quality time samen. Back: Welkom terug meid! Fijn dat het zo goed met je gaat. @ Verder: Volgens mij komt Sara's 3e kies (nu onderin) ook door. Dat gaat echt snel zeg pffff. Ze heeft er wel heel erg last van, van de kiezen, nu al 4 spuitluiers afgelopen 24 uur, en elke keer alles eronder. Dus de wasmachine heeft het druk. Verder veel pijn, verhoging en hangerig, echt zielig. Fijn weekend alvast!
Zora: te laat maar alsnog gefeliciteerd! En dikke knuf voor Sarah! Zie trouwens de datum voor een brusje staan. wat geweldig zeg! Heb jij hetzelfde als ik dat je denkt nu pas, van ik zal het allemaal zo weer doen? Zoals gezegd zal het hier ook weer ICSI worden en ik heb dat idee gewoon echt heel erg. knuf! leuk voor jullie!
Zit even terug te lezen binnen de topic maar: IkDus: van harte! Tip: hield je wel bij op facebook maar wist niet dat je nu vanwege het huis weer aan de pil bent. dikke knuf! Sam: had ikd acht ik nog niet gezegd maar gefelicteerd! Mik: met jouw meiden ook alles goed? Rebbel: alles goed? Daantje: lieve foto van je twee mooie meiden! lalalindsay: heb je een foto van je mooie meid? ben zo nieuwsgierig racebabe: hoe is eht met jouw?
Wicjuh: mooie draagdoeken weer he! Truuske: he meis Mk: zag iets van een nieuwe baan voorbij komen. gaaf hoor!
hai back welkom het gaat je lekker voor de wind nu fijn. ziva nog gefeliciteerd met je 1e verjaardag. zora nog gefeliciteerd wat gaat de tijd hard he ciska heeft vandaag van buik naar rug terug gerold weer wat nieuws het gaat echt hard wie weet waar de pauze knop zit bij de kleintjes iemand een idee???
Ff kort, heb geen vertrouwen hier. Heb een echo gehad en ik ben daar precies 5 weken op. Ik had maandag een 3+ cb test.. ik heb 3 sept en 11 sept alleen sex gehad. Dus dat kan gewoon niet kloppen. Had minstens 5,3 verwacht. T zal allemaal wel.
Back, wil je mij dan ook ff pb doen? !! Ikdus meis, 3 dagen... Het is zooooooo ontzettend klein nog met 5 weken dus het lijkt mij juist niets om zorgen over te maken! 1 mm kan al verschil van dagen zijn! Rinze was eerste echo 6w6d, dat zou kloppen met mijn telling, maar 2e echo was het 4 dagen verder dan mijn telling en is de UD dus ook aangepast! Wat zei de gyn dan? Want het lijkt mij dat dit puur was om te zien of het in je baarmoeder zit? Anders snap ik niet wat je zo vroeg al wilt zien? Nu alleen maar onzeker, en naar mijn idee op dit moment nog om niets! Behalve dan dat die eerste weken sowieso verschrikkelijk zijn...
Vanwege de mk en mn afspraak in de OK moest ik voor een vroege echo. Maar mn tepels deden eerst verschrikkelijk veel zeer en nu niet meer. Precies zoals bij de mk. En heb de heletijd t gevoel dat ik ongesteld moet worden. Maandag 3+ op cb, dus als dat ding zou kloppen moet ik minimaal 5,4 dagen zijn. Mn vruchtzakje was 0,87 mm en je zag ergens een stipje dat de eierdooier ofzo moest voorstellen. Bij echo's die eerder zijn genomen of zelfde termijn zie ik al meer.. Hoop dat die buikpijn weggaat en ik er kwaaltjes voor terug krijg.
Ja het is afwachten.. Kwaaltjes komen en gaan nu eenmaal en zeggen niets over het verloop van de zwangerschap! Wanneer moet je weer heen?? Probeer je iig niet te druk te maken meis! Knuffel!
Over twee weekjes weer, dus vrij snel. Hopen dat er dan nog lekker zit.. Ga nu een lekker middag tukkie doen. Fijn weekend vast meiden, en sorry voor mn ego.
Daantje: voor de wind wil ik het (nog) niet noemen maar hwet gaat eindelijk de goede kant op ja hoe is het met jullie? IkDus: dat zegt helemaal niets.
Ikdus lekker tukken meis! En niet erg hoor! Lekker ego moet soms even!! En je mag! Prettig weekend allemaal! Hier morgen examen voor kindercoach-studie en zondag vieren we jil haar verjaardag, die wordt dinsdag alweer 3!
sam fijn weekend en al vast gefeliciteerd met je kleine meid. ikdus ik vind het echt heel vervelend dat je nu zo voelt ik hoop ook voor je dat je je kwaaltjes snel terug krijgt en dat je je zekerder kan voelen. blijf voor je duimen. back hier zijn het spannende tijden manlief gaat op solicitatie gesprek over anderhalve week en het gaat steeds beter met hem. zelf loopt ik een beetje over doe even te veel de verhouding tussen werk en prive is nog een beetje zoek maar komt goed.
Daantje: dikke knuf en denk aan jezelf. Je hebt zo van die tijden maar geloof mij maar na regen komt zonneschijn veel succes voor je man alvast!
@ back, welkom terug! fijn te horen dat het goed met jou/jullie gaat. Hier is het wel goed hoor, ronde 18 inmiddels maar we blijven proberen!