Pff ben jij alweer 32 weken! Waar blijft de tijd. buik is prachtig. Ik wil ook! ! *dwingt zichzelf tot geduld!* Kim, heel veel plezier morgen! Ik ga lekker even met mannetje bankhangen!
Maranka, ja dat vraag ik mezelf ook wel eens af !! Maar die buik willen.. Ja het is leuk om mee te pronken, maar doet me nu ook s avonds behoorlijk zeer en wordt behoorlijk zwaar dus ja.. wacht nog maar evern joh !!
Hij zal vanzelf wel komen Sam! Truus, leuke foto van Joey met Mindy op je hyves. Hij is er erg blij mee zo te zien!
weer weinig tijd.. maar ons meisje ligt alweer in het zkh..... ze wilde weer niet drinken, dronk gister ochtend nog maar 30 cc. ik ben het zo beu om haar daar steeds weer achter te moeten laten! ik zit er ff helemaal doorheen. had gehoopt dat we nu eens konden gaan genieten. tuurlijk genieten we van onze kids hoor, luna is ook echt een vrolijke baby, lacht erg veel en brabbelt er op los, alleen de voeding is een ramp! pfff... wil dat het eens afgelopen is met dat geloop naar het zkh.. liefs rebbel
hey meiden! Zora: hey meissie! hoe is het met je? mooie spreuk onder je banner! Truus: gefeliciteerd met je proefexamen!
wicjuh: ik heb eventueel wel interresse in je lap top. Lala: succes met het invullen dan! Rox: zag de foto van nijntje. ze is lief! Sam@ rustig aan dan en mooi buikkie! Kim: veel plezier met je kraamfeest
ik bven me aan het vervelen is er niemand online... lily is met papa mee, ouders zijn weg en ik moet eigenlijk van alles doen maar heb echt geen zin...bah
Mika was supergaaf! Fantastisch. Zelfs DaisyMan die liever naar Elvis luistert vond dat Mika erg goed en in top vorm was. Ik wil nog een keer!!!!
Rebbel, een hele dikke knuffel meis! Hoop dat je meissie snel weer thuis is en de oorzaak van het slechte eten snel wordt gevonden! Maar vooral dat ze niet weer naar het ziekenhuis hoeft en jullie de komende tijd wat rust krijgen!
Vanmorgen heerlijk mogen uitslapen. Wat goed is gelukt. Tegen half 11 kwamen mijn mannen me wakker maken! Geen ontbijtje gekregen want we hebben vanmiddag high tea. Maar ik kreeg een oorkonde voor beste mama door Jasper ingekleurd en een lekker kopje cappucino en een lekkere koek. Mjammjam! Super dagje dus nu al!
Moederdag was hier erg gezellig. Ik kreeg een bloem die hij gemakt had bij de gastouder en ik mag nu spullen gaan bestellen bij deleukstetaartenshop.nl Dat stond in de kaart die ik vanmorgen kreeg Ik ga dus nu ff online shoppen
hier lekker uit mogen slapen vanmorgen en toen kwam mijn meisje koffie op bed brengen. daarvoor had ze een heel verhaal mmet opa en oma op bed gehad blijkbaar waarbij Woezel een engelse man uit north end was (mijn vader is engels) en pip een hondje uit parijs dat alleen frans kon...ja vraag het me niet ik heb geen idee gisterenavond heb ik nog een lieve kaart gekregen en een marsepeine roos. daarna zijn we met opa en oma uiteten geweest. was dus echt heel erg leuk. vanmiddag waren mijn broertje en schoonzusje er nog even dus al met al erg geslaagd. nu ga ik zo de kleine op bed leggen en lekker in het bad. mooie moederdag he