Het zit ook echt tegen! ML bleef thuis werken ter ondersteuning. Ligt-ie ziek op de bank..... Zucht. Dacht een rustige vrijdag tegemoet te gaan.
drinkt s nog steeds bv daisy???? balen zeg dat manlief ziek is. bah bah bah ik ga even eten. heb eindelijk sydney in slaap gekregen. gatver ze is gewoon alweer een paar dagen onrustig. terwijl die medicijnen goed werkten! zal de werking afnemen? of kan dat niet?>
hoe ga je dat zometeen doen dan daisy? want dat colustrum zal niet heel goed zijn voor s ofwel? of laat je s stoppen als nr 2 er is.
Helleu meiden! Nou, hier de verkiezingendag ook weer overleefd, met de nodige moeite. Ik kan normaal (niet-zwanger) al niet zo heel goed tegen slaaptekort maar nu is dat echt drama. Gisteravond was ik echt kapot. Vanmiddag vrij om thuis beetje op te ruimen; van de week laminaat gelegd maar dat heeft best wat stof gegeven, hihi. @ Maranka : gefeliciteerd met je goede echo! @ Daisybeeb: laat je nou eens zien, beebje! (en knuffelen door papa en mama en S).
Colustrum kan geen kwaad hoor. Da's gewoon een soort van vettige laxans. En aangezien S. tot op heden obstipatie heeft..... Overigens gaat het beter met haar ontlasting sinds ze weer begon te drinken (ze was een maand gestopt, en wilde toen ineens weer). Dus ik gok dat ze al een beetje colostrum binnen krijgt.
Lieve linds ik heb er alle vertrouwen in, dat het goed komt hoor ! Jullie zijn de beste Buikbeeb, kom eens op joh !!! Sam, heb jij eigenlijk een buddy ?
Jazeker genoeg hier op het forum !! Pippo wel.. Maar verder heb ik ook internet op mobiel dus denk dat jullie wel snel op de hoogte zijn hoor !!
Meisjes, morgen zit ik in Duinrell en daarna eigenlijk ook nog 2 verjaardagen. Weet niet of ik daarheen ga met Joey, Zondag viert mn broertje zn verjaardag en ik heb liever dat Joey daar gezellig is dan dat ik hem na een intensieve dag op houd en ik weet niet of ik nog wel zin heb om na Duinrell weg te gaan. Als ik er ben is dat met mn foon, maar zal er denk ik niet veel zijn.
haha idd truus je weet geloof ik niet zo veel ik heb vandaag iets gekocht hou me al drie jaar in, maar heb vandaag met mezelf (haha) afgesproken dat steeds als we een stapje verder zijn, ik iets mag kopen voor een kleintje het is gewoon een lief dekentje met schaapjes erop, neutrale kleur, dus kan voor jongen of meisje heb het al in de babykamer liggen, een kamer die hier altijd op slot was omdat ik er niet in wou komen... deze week issie al 3x gepoetst en ondertussen ben ik stiekem een beetje aan het fantaseren, erg he. durf het wel alleen tegen jullie te vertellen hoor
Bert vond het maar niks... een half uur later komt ie thuis met een traphekje haha ik ga slapen, morgen weer werken