Dankje truus...Bart glunderd helemaal van trots. haha! Ben benieuwd meissie of het iets is die auto. Wat zoek je precies?
Wendy, mooie foto's. Heb jij de 3d echo laten maken met 28 weken? Hier bij ons kan dat t/m 24 weken stond er op die site. Maar ik durf nog niet zo goed een afspraak te maken, wil eerst de 20 weken echo afwachten. Maar ze zijn wel heel duidelijk hoor je foto's, echt al een heel mensje he, kan je je dat voorstellen dat dat in je buik aan het groeien is? Truus, maar goed dat je vandaag niet richting Bergen op Zoom bent gegaan, ze verwachtten hele lange files richting Zeeland, dus ook op de weg richting Bergen op Zoom. Hopelijk is de wagen wat bij jullie in de buurt. Ben weer weg, naar de verjaardag van m'n oom. Groetjes Tamara.
@truus: oke, dan dus toch de hele maand! thanks! vind je een driewieler onstabiel? ik heb een quinny speedi en vind hem super fijn! succes met je zoektocht! @annemarie: spannend! ik duim voor je! @wendy: mooie foto's meid! liefs rebbel
Rebbel, ik heb een hele lichte driewieler en een zwaar kind! dus als die naar rechts leunt, kiept ie om naar rechts! Wendy, ik wil een Firstwheels.
Woe gaan we kijken in ALmere. Tenminste Mike en mijn broertje. Ik blijf bij Joey. Ik weet al hoe hij rijd en Mike hoeft alleen nog maar technische inspectie te doen!
hee meiden, Druk geweest met de babykamer vandaag... De eerste kleur zit op de muren, van de week ga ik het onderste deel doen.... (kan ik lekker bij zitten ) Ik ga vanavond de foto's op onze babysite plaatsen...
Haha ja het is hel speciaal om je kindje dan zo te zien en te weten dat hij veilig in je buik zit Dit is het advies bij ons met de 3D echo: Wanneer kan ik een 3D echo laten maken ? Om een goede 3-D foto te maken is het van belang dat: - uw kind in de juiste positie ligt - een ruime hoeveelheid vruchtwater rond het kindje aanwezig is - en het voldoende "babyspek" heeft. Als u de gelaatstrekken van uw kind wilt zien is het aan te bevelen de echo tussen de 24 en 28 weken te laten maken. Later kan ook, maar dan is de kans groter dat het kind al zo groot is dat het met het gezicht tegen de baarmoederwand aanligt. De kans van slagen is daardoor wat kleiner. Als u uw kind in z'n geheel wilt zien kunnen prachtige foto's gemaakt worden omstreeks de 17e zwangerschapsweek. De gelaatstrekken zijn dan natuurlijk nog niet geheel ontwikkeld.
hey meisjes vanmiddag heerlijk naar het bos geweest. donique was heel even aan het sputteren maar manlief kreeg haar snel stil en toen hebben we ook nog ff fantastisch op een terrasje gezeten. vanmiddag nog ff wezen kijken bij opa die tenniste. en nu ff patatje eten met zus en zwager. tot morgen als ik jullie niet meer zie! dikke kus aan iedereen. kus
Rox, wat gek dat je ongi bent geworden? zit je echt op dag 7? en is het echt helder rood? Truus veel succes met de zoektocht naar een betere kinderwagen Wendy mooie echo hoor
mooie foto's tipp hard gewerkt hoor ! @ kim Super dat je zo'n leuke dag hebt gehad! fijne avond en tot morgen.
dank je kim... Het is erg gezellig... En erg leuk om te zien dat het nu echt vorm krijgt Hoe is het met jullie?