Wendy, fijn dat het gelukt is bij opa te kijken. Geeft het rust hem zo te zien.....? Sterkte met de verwerking.
Wendy fijn dat je er bent geweest!! MAMA: ja ik ben ook erg benieuwd.. En neem lekker je rust,nu kan het nog
Doe ik! Tip voor de zwangeren: www.positie-outlet.nl Weet iemand nog een leuke site voor kidnerkleding? ik zoek broekjes of/en rokjes kleinste maat
Hij is ze al kwijt, en daarom kwam de oorontsteking weer. Het is dus echt nodig want die AB kuren zijn ook niet goed voor hem
Zo, verjaardag gehad, kast staat, gegeten, joey op bed en mama zit! Wen, fijn dat je nog even bij opa hebt kunnen kijken.
Goedemorgen allemaal, Zo, huisje is weer aan kant. Britt is heel erg verwend. Moet op Barry wachten met foto's plaatsen, weet niet hoe dat werkt.
rebbel lekker genieten we zien je vanzelf wel weer. truus is het gelukt met de kast? wendy voor ik het vergeet of niet meer langs kom. veel suc6 en sterkte morgen. wendy en truus leuk dat jullie wat hebben afgesproken. kim fijn dat je een pak hebt gescoord. mama ja ik heb zeker wat aan de slipcursus gehad. ben nu 2 keer geslipt en heb het zonder deuken of schade weten te overleven de sneeuw ben ik ook behoorlijk zat ik moet dagelijks de weg op en waar ik kom word gewoon niks of zeer weinig aan gedaan.
heb net ook moonboots gescoord dus donique kan op wintersport. wel maat 21 (heeft nu mnaat 20) maar dan kan ze er nog eventjes ingroeien!
Wat een kleine voetjes heeft DOniuqe Jildou zit in maat 22!! Ja oké, of zij grote voeten Zo, hier over een uurtje naar de vk !
yep donique leeft op kleine voet hihih vanmiddag even langs de drukker voor boeken voor het geboortekaartje!