Nog niet helemaal maar alles wijst erop dat dat morgen wel het geval zal zijn. (en dat was/is best wel moeilijk, want ik heb me gisteren echt een dag heel erg zwanger en gelukkig gevoeld......) Wordt echt tijd dat het nu eens raak is, alleen werkt dat helaas niet zo en daar weet jij alles van af......
Dit al gelezen? http://www.zwangerschapspagina.nl/over-deze-site/186504-grote-onderwerpen-zorgen-voor-traagheid.html
Truus, tuurlijk doet het zeer om het zo neer te zetten. Moet ontzettend moeilijk zijn, dan kan haast niet anders. Want het heeft nogal wat te betekenen dat je baarmoeder niet gezond is. En daarmee is jou toekomst onzeker. Maar de beslissing of je wel of niet voor een tweede gaat kun je volgens mij nu ook niet nemen. Daar heb je meer zekerheid voor nodig. En daarnaast neem je die beslissing niet alleen met je hart maar ook met je verstand. En jij bewijst maar eens te meer dat je je hart en je hoofd op de goeie plek hebt. Ik hoop dat je snel uit deze moeilijke en onzekere tijd bent en je toekomst er weer rooskleurig uit ziet. Een goede gezondheid, een rotsvaste relatie, een prachtig huisje en hopenlijk met de tijd een brusje voor Joey. Het is je gegund! ! !
Hele dikke knuff terug! ! ! Ik heb vanmiddag alles wat los en vast zat door de kamer gesmeten en heel hard gehuild. Moet je ook eens doen! Zorgt wel voor een bende, maar dan heb je ook weer iets te doen als de huilbui voorbij is om weer tot rust te komen. Ik kan je vertellen: Het lucht op! (wel selectief gooien hoor. heb de vazen laten staan... en ook gezorgd dat ik even alleen in de kamer was)
Dank je Wendy. Gelukkig gaat het nu wel weer. Meer kun je ook niet doen dan je er in berusten en met volle moed doorgaan naar de volgende ronde. * zegt ze nu heel rustig.... maar ondertussen zit er nog steeds een stemmetje te zeggen "misschien zet het niet door...." (HOU OP ROT STEMMETJE!):x*
ow maranka zo herkenbaar... plaatste het hier nooit, maar stiekem hoopte ik iedere ronde weer op een wonder en idd jezelf maar wijsmaken dat je ongi mss toch wel wegblijft, terwijl het eigenlijk al half is begonnen kutzooi mss is een bezoekje aan de ha idd een goed idee, al is het maar om je verhaal kwijt te kunnen... hoop je op een doorverwijzing naar de gyn? Truus wijffie ik hoop echt dat er voor jou snel zekerheid komt wat betreft jullie toekomst, je bent zo'n lieverd!
Trusten Wendy! Hihi, ik ben ook zo open als een boek. Zsp is echt mijn uitlaadklep, voor als ik me goed voel, maar ook voor als ik me slecht voel. ( ik hoor het wel toch als ik moet minderen?...)
je hoeft niet te minderen hoor hela! er zijn er weer 3 verstoppertje aant spelen hier? wic, dais en maranka?
hihi zie dat ze da 5u geleden heeft gespeeld, nu niet en ik kan haar highscore maar niet verbeteren, grrr...
Ahaaa spelletje dus... Ik denk overigens niet dat de HA me doorverwijst naar de gyn. Ik denk ook niet dat er lichamelijk iets niet in orde is. ( hoop ik)