Zoon van vriendin van mijn moeder is ook uitgegaan.. En hij komt net op zijn mobiel online, om mij even te melden dat mijn moeder en zijn moeder in de zelfde tent is als hij, en dat hij heel boos is nu.
hier nog een nachtbraker, die aan het werk is. het is tot nu toe rustig. @ikdus: nou mijn moeder gaat niet meer stappen hoor ze is nl al 66
Mijn moeder word pas in dec 40 jaar.. Normaal gaat ze ook nooit weg, me stiefvader vind dat ze niet sociaal mag doen. Hij kwam net al boos tegen mij mopperen of ik dr andere mobiele nummer had .. Dus je bent weer lekker aan de nachtdienst, wat voor werk deed je ook alweer?
of het mag dat weet ik niet maar ik heb er nog nooit wat van gehoord. En ja dan moeten ze het er maar niet op zetten.
dat vind ik nou ook, moet mijn verslaving wel kunnen doorzetten ik zou nu best wel naar mijn bedje willen
Aaah arme meid, nog even doorbijten ! Ik houd je wel gezelschap tot me moeder thuis is en vriendlief eventueel op msn komt
straks ga ik maar olympische spelen kijken. Dat is dan weer het voordeel van nachtdiensten. en popcorn eten
Eerst om mijn spulletjes op te halen en mijzelf en me moeder een strand vakantie te gunnen.. En nu om nog steeds me spulletje te halen en stiekem bij Bob in de armen te kruipen
Aaah daar ben ik ook echt dol op, jummie ! Nou ik kom wel even met mijn prive straal jager, naar je toe.. Sorry mensen als ik jullie wek, ik zal waarschijnlijk door de geluidsbarierre heen gaan dus dan hoor je knal.
hahaha doe maar niet, door die geluidsbarriere, dan worden die mensen hier ook wakker en moet ik weer veel bellen lopen.
Oow ok ik zal voorzichtig doen dan.. Zou wel gemeen zijn als ik dat doe hè ? Toen het gebeurde schrok ik zelf heel erg, ik zag opeens de deur en ramen trillen
ik kom straks nog wel even kletsen, ga nu maar even naar mijn collega. Die denkt volgens mij dat ik het heel druk heb