Nee dat zeg ik niet! Ik zeg dan dat er iemand zo lief is geweest om die te maken voor mij!' handige site; www.watkostenluiers.nl
Wic, als ik een jochie was en Faylinn sjanste zo met mij, dan was ik meteen verliefd hoor Wat een knappe meid is het ook.
ok, meloen schoongemaakt, gft-bak buiten gezet, afval bak in de keuken schoongemaakt, was opgehangen... Ik ging naar bed toch? Ok, nu dan echt Truste!
Hahaha tipp je hebt echt last van nesteldrang he hahaha.. Nu lekker slapen hoor.. Wic, ja jullie hebben echt een prachtig meisje ! Maarja al de actieve mama's in dit topic hebben allemaal knappe kindjes om van te smelten gewoon.
hier ben ik moest tot 18u werken en om 19u bij de dokter zijn ivm schildklier. om 20u naar de kermis gegaan en daarna moest een vriendin van mij optreden, ze zingt in een bandje. en nu moest ik jullie nog even gedag zeggen: dag dag ohja Rox, de slaapzakjes zijn niet van elmo, maar van baby cookiemonster. 70 en 90 cm
Goedemorgen zonder zorgen! Hier alweer bijna klaar met het huishouden! Nu hopen dat Mike zijn salaris er is, kan ik ff lekker naar de winkels voor kleertjes. Kan nu ook wel, maar gaat nog een rekening af vandaag dus moet daar wel aan denken! Linds, wat hadden jullie precies in de actie allemaal? Zie nu op TellSell de reclame van de PedEgg.... klinkt verleidelijk allemaal zeg!
Ja dat wel, maar het is beter zo rox. Het is gewoon een eigenwijze zwerfdrol waar je uiteindelijk niks aan hebt, hihihi.
goeiemorgen, heerlijk vast geslapen vannacht... Was ook wel erg moe... Vandaag heb ik niks bijzonders op het programma staan, alleen eind van de middag even met mijn moeder naar ikea. Altijd leuk....
Wic leuke foto weer, het is wel een moppie hoor (mijn dootje) Oh meiden ik ben zoooooo moe, vroeg gaan slapen en dan wakker worden, maar nog niet voldoende nachtrust gehad. Kan zo nog wel een halve dag slapen. Maar goed nog even doorzetten.
Hihi, ja als die mensen goed voor hem zijn en hij heeft het er fijn dan zou ik het ook goed vinden Mieke. Tipp, shopze alvast! ik ga weer een poging doen om Karel te bellen. Vorige keer toen ik belde begon Joey te krijsen hihi. Hoeveel zijn er zwanger/BV gevend?
@ wic leuke foto joh! @ Roxy Heerlijk he kleertjes kopen. @ Tipp ik hb ook heerlijk geslapen! om 7:00 voor het eerst wakker om te plassen. heerlijk gewoon. Vandaag moet ik naar klanten in doetinchem. Das echt ver rijden. En dat terwijl ik eigenlijk maar 30 min mag rijden van de fysio en VK maar goed het is niet anders pffff zie er zo tegen op!
Wendy, kan je niet wat eerder vertrekken. Dan stop je tussendoor even bij de pomp. Benen strekken, flesje water kopen. even een paar minuutjes bijkomen en dan verder rijden? en dan op de terugweg hetzelfde?
Ja dat ga ik ook proberen want anders is het niet te doen hoor! Die hele dagen autorijden beginnen nu echt op te breken haha.... Jij bent zeker lekker vrij vandaag?