Zora, gelukkig dat het allemaal rustig en netjes verliep. Erg spannend nu! De 18e valt op een zondag. Das wel leuk testen, lekker rustig thuis. Hier ligt best een hele laag sneeuw meiden. Ga zo naar buiten met Linde en de wagen. Kan net 50 mtr lopen, dus dat moet lukken.
Tipp, sterkte vanmiddag met het eerste prikje van Christine. Probeer niet al te zenuwachtig te zijn(makkelijker gezegd dan gedaan hoor), dat breng je alleen maar over op Christine. Jannegie, een pak sneeuw is voor jullie alleen maar positief. Buiten geeft het een goede isolatie tegen de vrieskou die de leidingen in de grond kunnen laten bevriezen. Linds, alvast heel veel sterkte bij de gyn a.s. vrijdag. Hey Kim, welkom terug. Lekker he een weekendje CP. Lekker joh dat Donique een echte waterrat is. Heb al tegen Barry gezegd dat ik ook nog een weekendje naar CP wil voordat ik weer aan het werk moet.
@zora lekker meis ik ben voor je aan het duimen! @tipp de eerste keer viel het mee de tweede keer wa seftig en de derde keer wee nergens last van. blijkt dat ze de tweede keer in haar spier hebben geprikt wat niet goed ging en dus een harde blok werd! hoe gaat het met jou linds?
ze zeggen wel dat je beter niet naar een chloorbad kan gaan voordat je kleintje 4 maanden is. en dan nog maar even en niet te lang!
O, dat wist ik niet. Dan zullen we het later moeten plannen. Vind het altijd zo leuk naar CP en lijkt me vooral leuk met zo'n kleintje.
gelukkig gaat papa ook mee die heeft het prikken in het ziekenhuis (infuus enzo) ook meegemaakt dus dat meot goed komen. Ik weet niet voor wie hij mee gaat, voor christine of voor mij Ik vind het al erg als de hond een inenting krijgt
hihihi, vast een emotrekje dat je als vrouw kado krijgt bij je bevalling Op weg naar het cb meteen even paracetamol voor haar halen...
wij krijgen vrijdag geen uitslag hoor, ik moet om 12u naar de gyn voor uitstrijkje en inwendige echo en bert moet om 14u nog een potje binnenbrengen
Jasper had er helemaal geen last van. Het enige wat ik merkte was dat hij heel goed sliep na de prikjes.
Zora, mijn duimen draaien overuren voor je hoor! Laten we hopen dat er maar één IUI voor nodig is om een positieve test te voorschijn te toveren! Linds, voor jullie gaan we ook weer duimen hoor. Succes vrijdag. Hopenlijk mag het voor steenbokje nu ook gaan beginnen. Taby, nog eventjes en dan kun jij je kleine in je armen houden. Zo speciaal dat gevoel. Ik zag hier dat mijn verloskundigenpraktijk binnenkort bij mij aan het eind van de straat komt. Leuk! Handig voor als ik weer zwanger wordt.
Leuk idee voor de toekomstige jarige beepjes of de beepjes die nog geboren moeten worden. http://leukeletterslingers.hyves.nl/
Was heerlijk buiten! Moest wel héél voorzichtig zijn op de gladde ondergrond. Maar ik hield het goed vol. Kan beter lopen dan stil staan, dan heb ik op een gegeven moment het gevoel dat mn ingewanden eruit gaan vallen . Tipp: zoals de rest al zegt, probeer niet te zenuwachtig te zijn. Meestal valt het erg mee, heb ik me laten vertellen. Maranka: haha, tweede beebje dus. Wanneer hebben ze die praktijk klaar? Mik: lekker joh, zo´n weekendje weg! Helemaal opgeladen nu? Taby: lief dat je nog aan onze vorstproblemen denkt . Ik geloof dat het iets mee gaat vallen. Het wordt in ieder geval geen -10 zeggen ze nu.
Heb je de -10 soms hierheen gestuurd Jannegie? Het wordt hier vannacht erg koud. Goed van je dat je een stukje bent gaan wandelen ondanks de kou en sneeuw! Petje af hoor hoe jij doorzet met alles. Kim: Dus een leuk weekend gehad? Lijkt me ook heerlijk zwemmen met zo'n kleine. Met het familieweekend heb ik ook veel met mijn neefjes gezwommen.