Ben helemaal into de nieuwe kleertjes nu........maar heb nu een meisje en vraag me af of het wel handig is om een jurkje aan te hebben als ze straks gaan leren kruipen. Hoe deden jullie dat? Rond de kruipperiode alleen maar broekjes aan?
Hier kan de jongste aardig uit de voeten met een jurkje aan hoor. De babyjurkjes zijn sowieso korter tov kinder/volwassenjurkjes. Hier heeft ze bijv een tuniek met lange punten.. daar heeft ze wel wat moeite mee, dus die punten rijg ik door de bandjes van haar spijkerlegging.
Hier was t kruipen met jurkjes drama (tenzij ze heel kort waren), maar korte rokjes werkten meestal wel. Bij jurkjes gaat ook t deel voor de buik zeg maar hangen, dus daardoor wordt het stuk naar de grond toe dan langer (dus zit in de weg) dan wanneer ze een rokje aan hebben. Korte baby-jurkjes gingen hier inderdaad ook wel - maar veel van de jurkjes mt80/86 zijn toch echt wat langer, en in die maten kropen ze hier ook nog.
ik vind jurkjes gewoon ook niet zo mooi staan als ze nog niet lopen... vandaar dat ze hier veelal tuniekjes droegen. Toch meisjesachtig, maar een stuk praktischer
Nina draagt altijd jurkjes/rokjes nooit geen problemen mee gehad... Maar haar jurkjes komen niet over de knie dus echt geen last van. En wij hadden een vlug meisje wat staan/kruipen betreft.
Na enige oefening hier ook geen problemen (meer) met kruipen met een jurk. Hele lange jurkjes is soms nog wat lastig maar ze weet ze zelf omhoog te friemelen.
geen problemen mee gehad eigenlijk. vind zelf de korte jurkjes/rokjes erg pittig staan bij een klein meisje. iets wat over de knie komt is niet echt handig maar de meeste babyrokjes zijn korter dan dat.
A kruipt overal mee; lukt haar altijd. Lukte het maat wat minder, dan was ze miss gemotiveerd om te leren lopen.
Hier gene probleem mee. Ze heeft alleen 1 jurkje die wat wijder is en dus wel voor de knieën hangt, als ze die aanheeft en ze gaat kruipen dan stop ik em in haar maillot aan de voorkant