Ik heb gisteren getest met action niks T_T en vandaag nog niet ongesteld. Ik zit nu op 12 dagen overtijd :S
Ja mijn Ov. was een knaller dus snap er gewoon niks meer van ook omdat ik nu op 40 dagen zit terwijl ik normaal altijd 28-29 heb :s
Mijn eerste test van een paar weken terug was ook pas positief na afleestijd Ik riep altijd als hardste dat het dan niet geldig is... maar niet zwanger bleven mijn testen na drie dagen nog wit. Morgen weer ff testen. Succes! Edit: ik zie nu pas dat het een oudere test. Op die andere zie ik niks helaas...
Hmmm misschien is je ei niet gesprongen toen... Want dan had je nu of ongi moeten zijn of positief moeten testen... Mag ik vragen hoe lang je bezig bent met zwanger worden, of hoeveel cyclussen je hebt gehad tot nu toe?
Lov23 ik ben vanaf sept2014 bezig om zwanger te worden. Mijn cyclus vanaf sept is 29-28-30-28-28-29 (vroege miskraam 5-6wk maar gewoon ongesteld geweest zoals je ziet terwijl ik zwanger was) daardoor na MK binnen 10 dagen weer ongesteld. En nu zit ik op 40 en nog niks niet eens een beetje of wat p.s ik slik al meer als 3 jaar de pil niet dus ontpillen kan het ook niet zijn
Erg van je mk Ik heb toch het vermoeden dat je lichaam wat last heef nog van de mk? Altijd zo rot als je lichaam gek doet als je al een mk hebt mee moeten maken
Mijn nieuw arts is met vakantie deze week, voor de vakantie nog gesproken moet woensdag weer testen als ik nog niet ongesteld ben en dan zo ie zo volgende week bellen. Dan vraag ik zeker om een bloedtest of echo.
Ik ook maar ben weer vergeetachtig geweest ben deze week bij me ouders en heb geen test meegenomen. Dus zal pas vrijdag avond of zaterdag testen mocht ik in de tussentijd nog niet ongesteld zijn zit nu op 41 dagen cyclus dat is 2 weken overtijd. T_T maar vind dat mijn borsten bij me tepels van kleur veranderen maar heb geen pijn ofzo.
Oei, wat spannend en moeilijk zeg... Mijn cyclus bestaat uit ongeveer 31 dagen. In dec. was ik een week overtijd, nega test, twee weken overtijd, negatest, drie weken overtijd, nog steeds negatief...Daarna helaas menstruatie, had ik gewoon een cyclus overgeslagen. Cyclus daarna weer netjes rond de 31 dagen... Ik zou een bloedtest aanvragen en je HCG laten meten. Er is ook nog een ander hormoon waar je op kunt laten prikken, hebben ze bij mij een paar jaar terug ook gedaan. Maar geen idee meer welke dat was. Was in ieder geval om te kijken of we weer voor een volgende ronde konden. FSH ofzo?
Ja heb nu ook de afgelopen 2 weken om de 2 a 3 dagen Ov-test gedaan maar die zijn ook negatief wit niet een een tuurstrepje ofzo. Op 31 mrt had ik een knaller toen ook geknutseld. Maandag vraag ik ook voor een bloedtest als ik nog niet ongesteld ben dan is het bijna 3 weken overtijd.
Eigenlijk nog steeds niet ongesteld geworden ik heb do, vr. en za wel heel af en toe wat slijm met heeeel licht bloed (bruin van kleur) verloren. Maar het is zo weinig dat zelfs niet eens een inlegkruisje nodig was. Alleen goed afvegen was voldoende :S, morgen is de dokter terug gelijk bellen. Zaterdag nog een test gedaan negatief.