Ik vind wel dat die oploopt, oké misschien niet super maar hij is wel duidelijker. Daarnaast zei iemand dat de controle streep bij deze test duidelijker is, hiervoor is een logische verklaring aangezien deze test nog niet helemaal ingedroogd is zoals ik het kan zien.
Dankjewel meis, erg lief van je! Ik hoop ook dat hij nu echt goed op gaat lopen. Ik blijf erg op mijn hoede, maar de hoop is terug. Vind het zo rot voor jou... Ik hoop ook echt dat je snel weer zwanger mag worden en blijven! ❤️
Dankjewel! En dat klopt inderdaad, de andere testen zijn volledig ingedroogd en deze nog niet. Zalvoor de 'verzameling' ( sorry haha) nog een foto maken als deze ook helemaal op/uitgedroogd is.
Pipo en dubbeltje, ik wil graag nog even tegen jullie zeggen dat ik jullie eerlijke en oprechte reacties echt waardeer. Daardoor blijf ik op mijn hoede en reeël, want ik weet dat het evengoed nog mis kan gaan. Bedankt! Alle andere reacties vind ik uiteraard ook erg fijn. Het doet me echt goed dan jullie me allemaal willen helpen en adviezen geven! ❤️
Ik was er al bang voor, helaas toen ik opstond wat roodverlies en net bij het toiletbezoek ook kleine stolsels verloren. Plus de zeurende krampjes zegt me genoeg, het is helaas mis gegaan. Moet ik dit als cd1 tellen, of nog afwachten hoe het zich ontwikkeld? Ik geloof eerlijk gezegd niet dat het nog goed kan komen, ik wil gewoon verder.
Hoi Ditbenik Zat even je topic te lezen, en nu je laatste reactie wat ontzettend balen meid. Helaas heb ik het zelf ook al een aantal keer meegemaakt, en weet wat er nu door je heen gaat. Wil je heel veel sterkte wensen, en hoop dat het snel goed komt
Balen meid, maar je testjes werden idd niet echt donker genoeg, het komt iig niet helemaal als donderslag bij heldere hemel. Wat het overigens niet minder sh*t maakt. De eerste dag dat je rood bloedt zou ik tellen als cd1. Voor het gemak kun je weer Ovu testen gebruiken, gezien je cyclus een beetje van slag kan zijn. (Was bij mijn v.mk ook, ging bij 5 weken mis cyclus duurde een weekje langer toen.) ik hoop dat het snel raak mag zijn!
Ik teste ook zo licht op 14 dpo. Zolang die oploopt gaat het goed hoor! Hoelang t ook duurt! Gefeliciteerd!
Bedankt allemaal. Morgen moet ik de vk terugbellen voor een afspraak in te plannen op donderdag of vrijdag. Dan gaan ze met een inwendige echo kijken of alles schoon is en of ze geen afwijkende dingen vinden. Daarna kunnen we vol goede moed de volgende ronde in.